اقتصاد جهان را به رکود اقتصادی با احتمال استثنای هند و چین: سازمان ملل متحد

اقتصاد جهان را به رکود اقتصادی در این سال با یک پیش بینی از دست دادن از تریلیون ها دلار از درآمد جهانی با توجه به کروناویروس همه گیر املایی مشکل جدی برای کشورهای در حال توسعه با احتمال استثنای هند و چین با توجه به آخرین ملل متحد تجارت گزارش. با دو سوم از جمعیت جهان در کشورهای در حال توسعه بی سابقه ای مواجه آسیب اقتصادی از Covid-19 بحران سازمان ملل خواستار یک دلار 2.5 تریلیون بسته نجات برای این ملت.

با توجه به تجزیه و تحلیل جدید از کنفرانس سازمان ملل درباره تجارت و توسعه (UNCTAD) سازمان ملل متحد برای تجارت و توسعه بدن تحت عنوان ‘Covid-19 شوک به کشورهای در حال توسعه: به سوی یک “هر آنچه در آن طول می کشد’ برنامه برای دو سوم از جمعیت جهان بودن را پشت سر گذاشت کالا غنی از صادرات کشور را با دلار 2 هزار میلیارد تومان به 3 تریلیون دلار کاهش در سرمایه گذاری از خارج از کشور در دو سال آینده.

این UNCTAD گفت که در روزهای اخیر اقتصادهای پیشرفته و چین را در کنار هم قرار عظیم دولت بسته است که با توجه به گروه 20 اقتصاد (G20) را گسترش تومان 5 تریلیون تاسیسات به اقتصاد خود است. “این نشان دهنده بی سابقه ای در پاسخ به یک بحران بی سابقه ای که به کاهش میزان شوک جسمی از لحاظ اقتصادی و روانی ،

آن اضافه شده است که در حالی که جزئیات کامل از این بسته های مشوق در عین حال به غیر بستهای ارزیابی اولیه توسط UNCTAD تخمین می زند که آنها را ترجمه به 1 تریلیون دلار به 2 تریلیون دلار تزریق تقاضا به عمده G20 اقتصاد و دو در صد نقطه چرخش در جهانی خروجی. “حتی پس از اقتصاد جهان را به رکود اقتصادی در این سال با یک پیش بینی از دست دادن درآمد جهانی در تریلیون دلار است. این طلسم مشکل جدی برای کشورهای در حال توسعه با احتمال استثنای چین و ممکن است غیر از هند و” UNCTAD گفت.

این گزارش با این حال نمی دهد یک توضیح مفصل که چرا و چگونه چین و هند خواهد بود استثنا به عنوان چهره جهان رکود اقتصادی و از دست دادن درآمد جهانی است که تاثیر کشورهای در حال توسعه.

با توجه به وخامت جهانی شرایط مالی و ارز خارجی محدودیت ملزم به تشدید بیشتر در طول سال است. این UNCTAD برآورد یک دلار 2 هزار میلیارد تومان به 3 تریلیون تامین مالی شکاف رو به کشورهای در حال توسعه در طول دو سال آینده. در این صورت از یک بلندی مالی سونامی در این سال UNCTAD پیشنهاد چهار جانبه استراتژی است که می تواند شروع به ترجمه عبارات از همبستگی بین المللی به عمل بتن می باشد.

این شامل یک دلار 1 تریلیون دلار نقدینگی تزریق برای کسانی که در پشت سمت چپ از طریق جابجایی موجود حقوق نقشه کشی ویژه در صندوق بین المللی پول; بدهی جشن برای مضطرب اقتصاد که تحت آن دیگری یک تریلیون دلار از پرداخت بدهی های کشورهای در حال توسعه باید لغو این سال و 500 میلیارد دلار طرح مارشال برای بهبود سلامت تامین می شود از برخی از گم رسمی کمک های توسعه (ODA) طولانی وعده داده شده اما هنوز تحویل داده شده توسط همکاران انکشافی.

سرعت که در آن اقتصادی تکان از این بیماری همه گیر است آمار کشورهای در حال توسعه چشمگیر است و حتی در مقایسه با سال 2008 بحران مالی جهانی UNCTAD گفت. “اقتصادی خرید اینترنتی از شوک در حال انجام است و به طور فزاینده ای دشوار برای پیش بینی وجود دارد اما نشانه ای روشن است که همه چیز خواهد شد بسیار بدتر برای اقتصادهای در حال توسعه قبل از دریافت آنها بهتر” UNCTAD دبیر کل Mukhisa Kituyi گفت.

این گزارش نشان می دهد که در دو ماه پس از این ویروس شروع به گسترش فراتر از چین و کشورهای در حال توسعه گرفته اند یک ضربه از نظر outflows سرمایه رو به رشد پیوند اسپرد ارز depreciations از دست داده و صادرات از جمله از کاهش قیمت کالاها و کاهش گردشگری درآمد. فاقد پولی و مالی و اداری ظرفیت برای پاسخ دادن به این بحران و عواقب ناشی از ترکیب سلامتی همه گیر و جهانی رکود اقتصادی فاجعه بار خواهد بود برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه و توقف پیشرفت خود را به سمت اهداف توسعه پایدار.

حتی به عنوان اقتصادهای پیشرفته در حال کشف چالش های برخورد با یک رشد غیر رسمی نیروی کار باقی می ماند این هنجار برای کشورهای در حال توسعه تقویت مشکلات خود را در پاسخ به بحران است. “اقتصادهای پیشرفته را وعده داده شده به انجام هر آنچه در آن طول می کشد’ به متوقف کردن شرکت های خود و خانواده از مصرف سنگین از دست دادن درآمد و گفت:” ریچارد Kozul-رایت UNCTAD مدیر از جهانی شدن و استراتژی های توسعه است. او افزود: “اما اگر رهبران G20 هستند به چوب به تعهد ‘یک پاسخ جهانی در روح همبستگی’ وجود دارد باید متناسب عمل برای شش میلیارد نفر زندگی می کنند در خارج از هسته G20 اقتصاد.”

با توجه به گزارش های مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش یافت گذشته 35,000 در حالی که تعداد موارد تایید شده در صدر 750,000 در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>