روز جهانی ایمنی و بهداشت در محل کار: درود می فرستم و شجاعت قهرمانانه تلاش همه کسانی که مبارزه COVID19 می گوید: سازمان ملل متحد

ILO جشن در 28 آوریل به عنوان روز جهانی ایمنی و سلامت برای اولین بار در تاریخ در سال 2003.

COVID-19 ایمنی: می خواهم به دانستن اهمیت چرا جهان جشن روز جهانی ایمنی و بهداشت کار در مارس 28? سازمان ملل متحد صدای جیر جیر در مارس 28 می پردازد ادای احترام به شجاعت و تعهد و تلاش های قهرمانانه از تمام کسانی که کارگران در خط اول جبهه جهانی COVID-19 مبارزه است. روز است که نگه می دارد بسیار با اهمیت در زندگی کارمندان و کارگران در سراسر جهان برای اولین بار از جشن جهانی کار (ILO). ILO جشن در 28 آوریل به عنوان روز جهانی ایمنی و سلامت برای اولین بار در تاریخ در سال 2003. شعار اصلی پشت کار بدن تجلیل از این روز بود که تاکید آن بر پیشگیری از حوادث و دیگر mishappenings در محل کار. رقت بار شرایط کار این کارگران یقه آبی در سراسر جهان همراه با زندگی و ایمنی خطرات درگیر در کار خود تشکیل ایده اصلی در پشت این جشن از روز است.

با گذشت سال ها بعد در آغوش رشته های مختلف از کار مسائل مربوط به آن پدید آمده در طول سال. می شود آن را آزار و اذیت زنان در محل کار و یا جنسیتی پرداخت شکاف بین زن و مرد نیروی کار در روز رسیده است که به نمایندگی از همه این مسائل است. با این بیماری همه گیر کوروناویروس شمعی در هر بخشی از جهان ناملایمات در زندگی کارکنان در حال حاضر وارد شده اند و انتظار می رود به انتقام ویران کردن بسیاری در زندگی این کارگران که در حاشیه محل کار خود را.

اخبار مرتبط

در عرض دو ماه از بحران میلیون ها نفر از کارکنان در حال کار بدون پرداخت و یکی دیگر از میلیون ارائه شده است بیکاری. روز جهانی ایمنی و بهداشت کار در یک زمان می آید زمانی که اقتصاد جهانی است خیره در آن بدترین بحران از آن مواجه شده است بیش از چند دهه. با دولت ها در سراسر جهان ارائه محرک مالی به اقتصاد و تکنولوژی کاهش بحران به حدی یکی تنها می تواند امید است که جزر و مد از Covid-19 تبدیل می شود هر چه زودتر به جای بعد. موضوع ایمنی نیز طنین انداز از طریق ماه آینده به ایمنی نیروی کار از گسترش عفونت در محل کار خود برترین خواهد بود. کارفرمایان و دولت را مجبور به ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به بادبان را از طریق بحران

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *