رئیس بانک جهانی دیوید Malpass روز دوشنبه chided دیگر توسعه بانک ها برای اعطای وام به سرعت بیش از حد به شدت مدیون کشور گفت که برخی از آنها کمک به بدتر در حال حاضر-به چالش کشیدن شرایطی بدهی.

Malpass گفت: در بانک جهانی-صندوق بین المللی پول بدهی فروم در واشنگتن است که بانک انکشاف آسیایی بانک توسعه آفریقا و بانک اروپایی بازسازی و توسعه شد کمک به مشکلات بدهی. “ما یک وضعیت که در آن دیگر موسسات مالی بین المللی و به حدی توسعه موسسات مالی به عنوان یک کل قطعا رسمی اعتبار صادرات سازمان تمایل به قرض دادن بیش از حد به سرعت و برای اضافه کردن به مشکل بدهی از کشورهای” Malpass گفت.

او گفت: بانک توسعه آسیایی شد “هل دادن میلیاردها دلار” به لحاظ مالی به چالش کشیدن وضعیت در پاکستان در حالی که بانک توسعه آفریقا انجام شد همان در نیجریه و آفریقای جنوبی است.

یک سخنگوی بانک توسعه آسیایی نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. این مانیل مبتنی بر توسعه دهنده در ماه دسامبر تایید 1.3 میلیارد دلار وام به پاکستان از جمله 1 میلیارد دلار به صورت فوری پشتیبانی از بودجه به ساحل این کشور در امور مالی عمومی و 300 میلیون دلار برای کمک به اصلاحات در بخش انرژی کشور.

وام های این کشور در تلاش است با میلیاردها دلار بدهی به چین از کمربند و جاده پروژه های زیربنایی که کمک باعث پاکستان به نوبه خود به صندوق بین المللی پول برای 6 میلیارد دلار وام برنامه در سال 2019.

Malpass وجود دارد گفت: نیاز به هماهنگی بیشتر در میان موسسات مالی بین المللی برای هماهنگ کردن اعطای وام و حفظ استانداردهای بالای شفافیت. “و بنابراین ما باید یک مشکل بسیار واقعی از IFIs خود را اضافه کردن به بار بدهی ها و, و وجود دارد, فشار, پس از آن من فکر می کنم در صندوق بین المللی پول برای مرتب سازی از طریق آن و در بهترین منافع برای کشور است.”

Malpass همچنین گفت که پکن-led بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی بود و به دنبال توسعه استانداردهای وام بودند که در برابر کسانی که از بانک جهانی و باعث شد مشکلات کمتری نسبت به برخی از شیوه های سنتی توسعه دهندگان.

شفافیت مورد نیاز

اگر چه چین اغلب سرزنش برای مزاحمت برای برخی از اقتصادهای در حال توسعه از طریق کمربند و جاده Malpass گفت: این کشور به دنبال راه هایی را به آن بدهی قرارداد در خط با هنجارهای بین المللی.

یک راه برای انجام این کار به بهبود شفافیت در اعطای وام, قرارداد, برای از بین بردن عدم افشای بند که پنهان کرده اند پیوندها و مشروط بدهی است که می تواند مانع رشد اقتصادی است.

در یک مصاحبه Malpass ذکر پیوندها برابر آنگولا درآمدهای نفتی در ارتباط با بدهی که پنهان شده بودند با عدم افشای توافق مناسب برای سیاستمداران و پیمانکاران است. “اجازه دهید مردم این کشور چه از نظر بدهی به دولت خود می سازد تعهدات” Malpass گفت.

بانک جهانی صندوق برای فقیرترین کشورهای توسعه بین المللی انجمن در حال اجرای مجموعه ای جدید از قوانین وام در تاریخ 1 ژوئیه به عنوان آن را آنلاک دور جدیدی از بودجه انتظار می رود به ایجاد برخی از 85 میلیارد دلار در وام و کمک های مالی در دسترس است. این هدف در تنظیم استانداردهای جدید برای شفافیت و نیاز به هماهنگی با دیگر چند جانبه وام دهندگان کار با همان کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی