اقتصاددان ارشد بانک جهانی Pinelopi Koujianou گلدبرگ روز چهارشنبه اعلام کرد او را ترک موسسه با توجه به نامه ارسال شده به همکاران.

آن را “تصمیم گیری های دشوار” گلدبرگ نوشت که او را از پست خود در تاریخ 1 مارس به بازگشت به تدریس در دانشگاه ییل.

“این شده است یک تجربه پاداش برای کار با شما در مورد مسائل است که ما مراقبت عمیقا در مورد و اطمینان حاصل شود که توسعه اقتصاد در خدمت به ایجاد فرصت برای فقرا” او گفت: همکاران او در این نامه است. در یک جداگانه نامه رئیس بانک جهانی دیوید Malpass گفت: مدیر پژوهش Aart Kraay را بیش از گلدبرگ تا جدید دائمی اقتصاددان ارشد استخدام است.

“من قدردانی پنی شور و شوق برای ساختمان این نهاد با اتصال به دولت از-هنر پژوهش های علمی و تعهد خود را به رسم جوان با استعداد اقتصاددانان به بانک تلاش است که ادامه خواهد داد فراتر از او خروج” Malpass نوشت.

یک یونانی-ملی آمریکا گلدبرگ از استعفا از پست خود در پایان ماه آوریل سال 2018 پس از استعفای پل رومر پس از جنجال بر بانک جهانی و روشهای آماری.

فارغ التحصیل از دانشگاه فرایبورگ در آلمان و دانشگاه استنفورد در ایالات متحده گلدبرگ اولین سردبیر اقتصادی آمریکا, نقد و بررسی و تدریس اقتصاد در دانشگاه ییل قبل از پیوستن به این بانک است.

او مورد مطالعه جهانی زنجیره ارزش و در یک گزارش منتشر شده در ماه اکتبر گذشته نشان داد که چگونه کشورهای فقیر می تواند تبدیل اقتصاد خود را توسط متخصص در تولید خاص جزء به جای کل ساختمان صنایع از ابتدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de