بانک جهانی و بانک انکشاف آسیایی به $588 میلیون دلار به پاکستان برای مبارزه با کروناویروس

Coronavirus, Coronavirus in pakistan, coronavirus aid to pakistan, world bank aid to pakistan, asian development bank aid to pakistanپاکستان coronavirus موارد به شدت افزایش یافت به 453 روز پنج شنبه.

بانک جهانی و بانک توسعه آسیایی را متعهد به ارائه $588 میلیون دلار به پاکستان برای پاسخ اضطراری برای مبارزه با کروناویروس و به آدرس اجتماعی و اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر گزارش رسانه ها گفت: در روز جمعه.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

با توجه به بیانیه رسمی بانک جهانی ارائه می کنند $238 میلیون دلار و بانک توسعه آسیایی (ADB) $350 میلیون دلار به پاکستان در حمایت از COVID-19 پاسخ اضطراری و برای مقابله با وضعیت اجتماعی-اقتصادی اختلال مرتبط با آن است.

اعلام شده توسط کمیسیون برنامه ریزی پس از دیدار با نمایندگان دو وام سازمان در پاکستان آمادگی و پاسخ به مبارزه COVID-19 فجر روزنامه گزارش شده است.

در این جلسه که ریاست آن را معاون رئیس کمیسیون برنامه ریزی محمد Jehanzeb خان بود که با حضور مدیر بانک جهانی Illango Patchamuthu, ADB کشور مدیر Xiaohong یانگ در کنار دیگر مسئولان و نمایندگان وزارتخانه های امور اقتصادی و دارائی ملی خدمات بهداشتی و درمانی.

در این جلسه همچنین مصوب در اصل یک پروژه مفهوم “ملی پاکستان آمادگی اضطراری و واکنش برنامه برای COVID-19”.

شرکت کنندگان در این نشست توافق کردند که نه تنها آنها نیاز به افزایش همکاری های مشترک در مبارزه با چالش ها اما همچنین برای نشان دادن تعهد شرکت به صورت چند وجهی همکاری در زمینه های مختلف در این گزارش گفت:.

پاکستان coronavirus موارد به شدت افزایش یافت به 453 روز پنج شنبه یک روز پس از آن گزارش خود را دو تلفات با توجه به COVID-19 همه گیر است که ادعا کرده 9,800 زندگی و آلوده بیش از 232,650 مردم در 158 کشور و سرزمین.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net