کارگر حمایت و کمک مالی محدودیت: دموکرات ها به دنبال آخرین تغییرات دقیقه به $2T بسته امداد

دموکرات کنگره به دنبال تغییرات عمده اقتصادی امداد بسته های برنامه ریزی شده برای 3 p. m. رویه رای در سنا است.

مجلس سنا مشاور آشنا با متن توافق-پیش نویس لایحه گفت: دموکرات ها چند تغییری که در این قانون پیش از رای دادن. این لایحه تا کنون فراهم می کند و عمده کمک های اقتصادی و بودجه بهداشت در پاسخ به کوروناویروس. این معامله شامل مستقیم و پرداخت نقدی به افراد 350 $میلیارد دلار کمک به کسب و کارهای کوچک, a $110 میلیارد تزریق برای بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی 500 میلیارد دلار وام به صنایع بزرگ و به طور کلی از 4 تریلیون دلار در دسترس نقدینگی برای وزیر خزانه داری به پول وام به کسب و کار برای کمک به آنها برای زنده ماندن رکود اقتصادی.

دموکرات ها آماده هستند تا به توافق برسند به این معامله یک فرد آشنا با متن این قانون گفت: واشنگتن آزما.

با توجه به دستیار لایحه ندارد و به اندازه کافی کارگر حمایت است که نگه داشتن آنها را از اخراج شدن در طول رکود اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس. این لایحه شامل صدها میلیاردها دلار کمک مالی و وام برای کسب و کار در نظر گرفته شده برای نگه داشتن آنها را از بسته شدن و تخمگذار کردن کارگران است.

“زبان می گوید: شرکت ها باید به کارکنان تا حد امکان” که به معنی آنها می توانید نگه داشتن پول کمک مالی و هنوز هم آتش کارگران” دستیار گفت.

دموکرات ها می خواهند برای ارائه کسب و کار کوچک وام بخشش اگر 90% یا بیشتر کارکنان باقی می ماند.

دموکرات ها نیز به دنبال اضافی “محدودیت” چگونه خزانه می توانید با استفاده از نقدینگی برای کمک به صنایع صدمه دیده از رکود اقتصادی. عصر روز شنبه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: دولت فدرال را به طور کلی قادر به اهرم 4 تریلیون دلار برای کمک به کسب و کار تا 120 روز است.

دموکرات ها می گویند که تصمیم به کمک به کسب و کار است تا به Mnuchin که آنها استدلال می کنند می تواند “دادن پول به تهمت خواص.”

دموکرات ها می خواهند پول بیشتری برای بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی. آنها را رد زمان $110 میلیارد گنجانده شده در این لایحه اشاره به این پول برای کمک به کسب و کار رشد کرده است و از حدود 200 میلیارد دلار به 500 میلیارد دلار است.

دموکرات ها می خواهند قوی تر محدودیت برای جلوگیری از صنایع بزرگ مانند شرکت های هواپیمایی از درگیر شدن در سهام buybacks
و می خواهید به گسترش این لایحه 2 سال حد در تقویت اجرایی پرداخت.

در نهایت دموکرات جانبداری با اتحادیه های کارگری می خواهند بخشایش وام یا کمک های مالی ارائه شده به شرکت های هواپیمایی است که می تواند به جلوگیری از “ده ها هزار نفر از اخراج” در این صنعت است.

بالای رهبران کنگره در هر دو حزب در حال برنامه ریزی برای دیدار در کنگره با Mnuchin بعد از این صبح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>