کار از رحمت’: صومعه رایگان ارائه می دهد تابوت به کروناویروس قربانیان

یک صومعه است که متخصص در ساخت تابوت است با ارائه محصول رایگان به مردم فقیر که عزیزان فوت کرده اند از coronavirus.

جدید Melleray صومعه یک Trappist صومعه در نزدیکی Dubuque, آیووا شده است ساخت و فروش تابوت از سال 1999 به عنوان راهی برای حمایت از جامعه خود را. صومعه نیز مدت طولانی است که درگیر در کار های خیریه در حال اجرا یک سرویس که از طریق آن فراهم می کند تابوت به خانواده های نیازمند و کودکان که فوت کرده اند به طور غیر منتظره.

پدر مارک اسکات صومعه راهب بزرگ گفت: واشنگتن آزما که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس او معتقد است این صومعه می تواند به گسترش است که همان خدمات به قربانیان این بیماری به عنوان یک “کار رحمت” — حتی اگر آن را مستند. پس مانند مرگ یک کودک, مرگ و میر, از coronavirus غیر منتظره او گفت: خانواده ها نیاز به حمایت بیشتر و نماز از همیشه.

“ما واقعا یاد گرفتم که به عنوان زمان رفته است چه نقش ما می توانیم بازی در آوردن آسایش برای مردم است.” “این چیزی است که ما هدف را به انجام در حال حاضر است.”

پس از صومعه ارسال شده اطلاع در اواخر ماه مارس در مورد این سرویس در وب سایت خود را حداقل هفت نفر خواسته اند برای یک تابوت اسکات گفت. این صومعه در نظر دارد به ارائه رایگان تابوت و نه از جمله هزینه های حمل و نقل تا منابع را اجرا کنید. اسکات مظنون است که ممکن است رخ دهد.

تا آن زمان اما اسکات گفت که او ارائه خواهد شد تابوت به نیازمندان و اعتماد خود را در حسن نیت و صداقت به عنوان راهی برای گسترش صومعه مهمان نوازی است.

“ما نمی توانیم آن را در راه طبیعی است اما خوب این یکی دیگر از راه” او گفت:.

نزدیک به 300,000 موارد coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده با بیش از 7000 مرگ و میر. آیووا باقی مانده است نسبتا دست نخورده با حدود 700 مورد تأیید و 11 مرگ و میر در کشور است.

صومعه است که عامل در یک مزرعه پس از سال 1849 باعث می شود همه از آن تابوت را با دست با چوب منابع از آن جنگل. مانند دیگر Trappist صومعه که بسیاری از آنها شناخته شده برای خود را به کارخانه های لبنی اعضای آن تولید کالا در همراهی با حاکمیت سنت بندیکت یک متن را تشویق می کند که راهبان به تمرکز بر روی کار و عبادت است.

صومعه تولید حدود 1600 تابوت در هر سال است. پس از هر یک به اتمام است, راهبان آن برکت دهد و با وارد کردن نام کسی که خواهد بود به خاک سپرده شده در آن را به یادبود کتاب با توجه به Marjorie لمان که با این نسخهها کار در صومعه ، راهبان نیز کاشت یک درخت به یاد این مرحوم که اجازه می دهد تا آنها را به طور مداوم دوباره پر کردن تامین چوب در جنگل خود را.

در طول سال, اسکات گفت: جدید Melleray صومعه آمده است برای مشاهده آن تابوت صنعتگری به عنوان یک نوع از “وزارت” به مردم عزادار. پس از سال 2017, صومعه ارائه کرده است یک توده در ماه اکتبر برای کسانی که به خاک سپرده شده است در محصولات خود را. بیش از 750 نفر حضور داشتند جمعی در سال 2019 اسکات گفت.

“ما متوجه ما نه فقط, فروش, جعبه,” او گفت:. “ما واقعا در دست مردم است. آن را بسیار مقدس کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de