ارائه دهندگان خدمات اینترنت در کرالا توافق کرده اند که به شبکه با ظرفیت 30 تا 40 درصد برای دیدار با تقاضا ناشی از Covid-19 شیوع منجر به افزایش روند کار از خانه.

تصمیم گیری برای این اثر در نظر گرفته شد در جلسه نمایندگان مختلف مخابراتی ارائه دهندگان خدمات در کرالا دایره و مقامات مخابراتی بخش تشکیل شده توسط, منشی, الکترونیک, و آن را در جهت وزیر Pinarayi Vijayan, سخنگوی رسمی گفت.

ارائه دهندگان خدمات باید مطمئن باشید دولت است که آنها به خوبی مجهز شده به صورت وضعیت.

بخش عمده ای از مصرف اینترنت در کرالا روت از طریق سرور محلی. جهانی ترافیک اینترنت در حال حاضر کم و در نتیجه افزایش ظرفیت نمی تواند مشکل ارائه دهندگان خدمات اطلاع دولت است. افزایش ظرفیت است که انتظار می رود به نفع دولت در این بخش سخنگوی اضافه شده است.

شکایت در پهنای باند کم ممکن است ساخته شده به ارائه دهندگان خدمات و یا به دولت مرکز تماس (155300). دولت این وزارت گفته است که آن را به صورت روزانه گزارش عملکرد از های مختلف مخابراتی ارائه دهندگان خدمات.

آن را ممکن است به یاد می آورد که دولت آمده است با مجموعه ای از دستورات در اجتناب از گردهمایی های اجتماعی در اماکن عمومی در نظر Covid-19 گسترش باعث شد تعدادی از این شرکت ها در دولت برای انتخاب کردن برای کار در خانه و استراتژی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de