Wooing غیر مقیم: RBI هموار راه را برای هند برای پیوستن به جهانی اوراق قرضه شاخص

These specified securities, once so designated, would continue to be eligible for investment by residents and would remain eligible for investment under the FAR until maturity, the RBI said.این مشخص شده اوراق بهادار پس بنابراین تعیین شده ادامه خواهد داد به واجد شرایط برای سرمایه گذاری توسط ساکنان و باقی خواهد ماند واجد شرایط برای سرمایه گذاری در زیر دور تا بلوغ RBI گفت.

هموار کردن راه برای هند اوراق قرضه برای تبدیل شدن به بخشی از جهانی اوراق قرضه شاخص بانک مرکزی هند (RBI) در روز دوشنبه مطلع پنج اوراق بهادار دولتی (gilts) است که می تواند واجد شرایط برای سرمایه گذاری توسط افراد غیر مقیم و بدون هر گونه محدودیت در زیر به طور کامل در دسترس مسیر (دور).

Ananth Narayan, professor-سرمایه گذاری در SPJIMR گفت: FE که با مشخص کردن پنج موجود اوراق بهادار تحت کنون یک گام مثبت از دور در حال حاضر شروع می شود با حدود 60 میلیارد دلار از اوراق بهادار واجد شرایط. “کوانتومی به طور پیوسته افزایش می دهد به عنوان تازه 5 سال و 10 سال و 30 سال می افزاید: به زن سبک و جلف. در حالی که این روند هنوز هم می تواند برخی از زمان ما هستند و امیدوارم در راه ما را به ورود به حداقل چند gobal شاخص” Narayan گفت.

اخبار مرتبط

“بسته به ارزش برجسته از پنج اوراق بهادار هند می تواند تبدیل به یک بخشی از یک شاخص مانند جی پی مورگان جهانی EM شاخص یا بلومبرگ جهانی پیوند دهد. این است که قطعا یک افزایش برای بازار اوراق قرضه,” Jayesh مهتا, کشور, خزانه دار, بانک مرکزی آمریکا گفت: FE. “هنگامی که این وزنها در شاخص شناخته شده است سرمایه گذاران که به دنبال شاخص را به خرید این اوراق بهادار” مهتا گفت.

این مشخص شده اوراق بهادار پس بنابراین تعیین شده ادامه خواهد داد به واجد شرایط برای سرمایه گذاری توسط ساکنان و باقی خواهد ماند واجد شرایط برای سرمایه گذاری در زیر دور تا بلوغ RBI گفت. دولت اعلام کرده بود در بودجه اتحادیه 2020-21 که برخی از دسته بندی های مشخص از دولت مرکزی اوراق بهادار خواهد بود به طور کامل باز شود برای سرمایه گذاران غیر مقیم و بدون هیچ محدودیتی به غیر از در دسترس بودن به سرمایه گذاران داخلی نیز هست.

از پنج اوراق بهادار ساخته شده واجد شرایط تحت کنون دو سال 5 مقاله در سال 2024 دو اوراق قرضه 10 ساله در 2029 و یکی 30 سال کاغذ matures در 2049. “علاوه بر همه جدید صدور اوراق بهادار دولتی از 5 سال و 10 سال و 30 سال tenors از سال مالی 2020-21 خواهد بود واجد شرایط برای سرمایه گذاری تحت آنجا که “مشخص اوراق بهادار” ، ” RBI در بیانیه ای گفت.

RBI نیز مطلع در روز دوشنبه که آن را به افزایش محدودیت برای FPI سرمایه گذاری در اوراق قرضه شرکت های بزرگ به 15 درصد از سهام برجسته برای سال مالی 2020-21 FY21. به عنوان یک نتیجه تجدید نظر محدود برای FPI سرمایه گذاری خواهد شد ایستاده در Rs 4.29 لاخ کرور برای اولین بار نیمی از FY21 و افزایش خواهد Rs 5.41 لاخ کرور برای نیمه دوم سال مالی. با توجه به داده ها در NSDL خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها (FPIs) باید مورد استفاده فقط 54.65 درصد از محدودیت سرمایه گذاری در اوراق قرضه شرکت های بزرگ به عنوان در 27 مارس ، از ژانویه FPIs به فروش خالص $1.6 میلیارد دلار از اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>