ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز سه شنبه گفت او نمی خواهد بلوک ملی ثبت احوال (NPR) در دولت است.

Thackeray مطمئن است که او را “شخصا بررسی ستون” در NPR اضافه کردن باید وجود داشته باشد هر گونه مشکل با ورزش در ماهاراشترا.

“کا و NRC متفاوت هستند و NPR متفاوت است. هیچ کس تا به نگرانی در اگر کا اجرا می شود. NRC وجود ندارد و اجرا نمی شود در دولت” Thackeray توییتی.

NPR اتفاق خواهد افتاد که هیچ چیز وجود دارد بحث در مورد آن, او گفت:.

“اگر NRC اجرا شده است و سپس آن را تحت تاثیر قرار نه تنها مسیحیان و یا مسلمانان بلکه Adivasis. NPR یک سرشماری و پیدا نمی کنم که هر کسی را تحت تاثیر قرار به عنوان آن اتفاق می افتد هر 10 سال,” او گفت:.

کرگن-Bhima پروب

Uddhav Thackeray گفت: دولت نمی خواهد دست پروب در کرگن-Bhima خشونت پرونده به مرکز. خشونت ناشی از اتهام التهابی سخنرانی در الگار Parishad کنفرانس در Shaniwarwada در پونا در 31 دسامبر 2017.

این ماهاراشترا دولت به تازگی okayed توزیع بیش از رسیدگی به الگار Parishad مورد به آژانس تحقیقات ملی (نیا). “الگار و کرگن-Bhima دو موضوع جداگانه. این موضوع رو من Dalit برادران در مورد کرگن-Bhima و من نمی خواهد آن را به مرکز. من می خواهم به آن را روشن است که وجود خواهد داشت هیچ بی عدالتی به Dalit برادران” Thackeray توییتی.

NCP رئیس Sharad Pawar به تازگی علنا ابراز ناخشنودی بیش از Thackeray تصمیم به دست الگار Parishad پروب به نیا. این NCP کلیدی تشکیل دهنده از شیو سنا-led ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت همراه با حزب کنگره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de