زنان را منجر شود بیش از مردان در خرید خانه های جدید; این کلید راننده

real estate, real estate in India, Tier 2, Tier 3 cities, metro cities, Housing for All by 2022, Delhi, NCR, Mumbai, Kolkata, Chennai, Bangalore, Gurgaon, ghaziabad, Noida, Smart Cities, AMRUTدر حالی که به عنوان بسیاری از 77 درصد زنان خانه پناهجویان به دنبال خرید ملک نزدیک به 62 درصد مردان در حال انجام چنین بررسی توسط ANAROCK مشاوران املاک گفت.

زنان پدید آمده است به عنوان عمده homebuyers در بخش املاک و مستغلات مسکونی یک نظرسنجی گفت. در حالی که به عنوان بسیاری از 77 درصد زنان خانه پناهجویان به دنبال خرید ملک نزدیک به 62 درصد مردان در حال انجام چنین بررسی توسط ANAROCK مشاوران املاک گفت. تنها 23 درصد زنان به خرید خانه به عنوان سرمایه گذاری 38 درصد مردان انجام خواهد شد پس از آن اضافه شده است. “رشد تسلط زنان homebuyers شده است یک پدیده مداوم در طول چند سال گذشته به خصوص در مراکز شهری. در حال حاضر تنظیمات خود را نیز مجزا شکل جدیدتر روند. در حالی که نزدیکی به محل کار ” بود اولویت برای هر دو مرد و زن شرکت کنندگان در نظرسنجی به دنبال خرید خانه 35 درصد از آرای زنان در نظر گرفتن امکانات مناسب در یک پروژه مسکن دوم-مهم ترین عامل است. برای مردان دوم-مهم ترین عامل بزرگترین اندازه آنها می توانیم”, Anuj پوری رئیس ANAROCK مشاوران املاک گفت.

“حداقل 40 درصد زنان خانه متقاضیان ترجیح می دهند یک ملک در اواسط بخش قیمت پایه با بلیط اندازه بین INR 45-90 لاخ پس از 35 درصد ترجیح می دهند در این بخش مقرون به صرفه قیمت در INR 45 لاخ. تنها 3% از زنان را در نظر خرید خواص لوکس با قیمت بیش INR 1.5 کرور – همانطور که در مقابل 12 درصد مردانی که ترجیح می دهند به خرید در این دسته” این گزارش اضافه شده است.

اخبار مرتبط

در ضمن اقتصاد شاهد کاهش سرعت برای برخی از زمان در حال حاضر در حساب از کشت از عوامل داخلی و جهانی. دولت اعلام کرد اقدامات مختلف برای سرپا نگه داشتن بخش دارایی غیر منقول در چند ماه گذشته ، حتی بودجه سال 2020 وعده داده شده بسیاری از اقدامات جدید برای افزایش رشد بخش از جمله منابع مالی جدید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im