خروج کلاه می فرستد بله سپرده گذاران بانک در بمبئی به حالت دیوانگی

خارج YES بانک کالا نگر شعبه در بمبئی یک زن چادری در آبی نقاب نشسته بر روی یک صندلی پلاستیکی او ناآرامی آشکار در چشم های بزرگ. درب swivelled باز و یک بانک کارگر احضار او به نشستن در داخل دور از خورشید است. اما او دیده می شد دیوانه وار قدم زدن به جلو و عقب در خارج از شعبه و پس از مدتی کوتاه. که هفت سال او نمی تواند نشستن دیگر قطعا نه پس منتظر پس از 10 صبح تا برداشت نقدی از بانک با ابراز تاسف از 25 ساله که نمی خواهید به توان نام برد.

شوهر او منتظر است در داخل این بانک برای برداشت پول با استفاده از چک که او می گوید: یکی از چند گزینه های در دسترس برای بله حساب بانکی دارندگان مانند او بعد از بانک مرکزی هند قرار داده بانک تحت یک توقف. اکثر دستگاههای خودپرداز این بانک نیز بنا به گزارش ها تعطیل در سراسر بمبئی.

تنها چک های مجاز

آن را در 4:15 ب. ظ و با وجود حدود 100 نفر مانند او بودند صادر نشانه و خواسته به صبر برای برداشت پول نقد با استفاده از چک است. با توجه به چند دارندگان حساب که موفق به برداشت پول نقد هنوز هم وجود دارد بیش از 25 نفر در حال انتظار برای جمع آوری پول حتی به عنوان بانک کارگران گفت: این امر می تواند خاموش 4:30 pm.

در صبح روز جمعه یک صف طولانی از tensed به دارندگان حساب دیده می شد در خارج از Chembur شعبه بانک که بی تاب لحظه به لحظه. برخی منتظر بودند پس از 9 هستم. رمز اعداد شده اند اختصاص داده شده به سپرده گذاران برای جلوگیری از unorderly ازدحام و پرسنل پلیس می تواند دیده می شود ایستاده در خارج از شاخه.

Niyati Dixit بازاریابی اجرایی در اواسط 30s, تا به حال به تاخیر کار خود را روز مانند چند نفر دیگر در صف برای برداشت پول نقد.”من تا به حال به اطلاع رئیس من است که من به کار خواهد آمد و پس از خروج از تعادل در من بله حساب بانکی. ATM در نزدیکی خانه من نیست عملیاتی شب گذشته پس من امروز در اینجا. دو ساعت در حال حاضر. این نا امید کننده است زیرا شما در تمام طول روز برای به دست آوردن این پول و سپس شما نیز به نگرانی در مورد ایمنی خود را حتی اگر آن را در یک مشهور بانک های خصوصی است.”

بانکداری اینترنتی پایین

بله بانک توقف و خروج کلاه 50,000 فرستاده است چندین سپرده گذاران در بمبئی به حالت دیوانگی است. سپرده گذاران رنگی شعبه در اعداد بزرگ به عنوان دستگاههای خودپرداز و بانکداری اینترنتی شد عملکرد نیست.

چندین دارندگان حساب با نیازهای فوری و پرداخت تعهدات نگران بودند در مورد معاملات خود را گرفتن گیر کرده است. “من تا به حال جمع آوری تمام پس انداز و پول قرض گرفته شده از بستگان من و چند تا از همکاران به خرید یک آپارتمان در Kurla; امضای این توافق در مارس 11. همه که پول در این حساب. من و همسرم نمی توانید یک دقیقه از خواب شب گذشته به دلیل در حال حاضر ما ممکن است قادر به خرید خانه و مدیون دوستان ما.” گفت: Vaishali یک معلم مدرسه متوسطه از تصمیم با خود شماست. Vijay Katekar یک تاجر از Ghatkopar که به تازگی خود را از دست داد و پس انداز به عنوان یک نتیجه از PMC بانک fallout نا امید شد مورد اصابت دو ضربه. “من باید اعتماد از دست رفته در سیستم بانکی در دسترس نباشد. حساب در PMC بانک نیست حتی معدن; من تا به حال انتقال برخی از پس انداز من به برادر کوچکتر من حساب به عنوان او تا به حال برای نشان دادن وثیقه برای وام من از دست داده است. در آن زمان من هنوز هم خودم را در موقعیت بهتری با توجه به بقیه از من پول بود در یکی از بزرگترین بانک های خصوصی. این بی سابقه ای بود برای من.”

وضعیت در فورت شعبه بله بانک در جنوب بمبئی منطقه بود و هیچ تفاوتی ندارد. پلیس سنگر منطقه با صف طولانی به سمت جاده.

Amar Chaudhari یک کارخانه کشتیسازی نیروی دریایی کارگر که انتقال به کرالا است که با توجه این هفته بود نگران پول خود را گرفتن گیر کرده است.

“من حساب حقوق و دستمزد در اینجا و همه پول برای پرداخت اجاره سپرده و دیگر ترتیبات برای تغییر. اگر من قادر به برداشت مقدار کل من هیچ جایگزین اما قرض گرفتن پول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im