با تست شدت Telangana کشف بیشتر Covid-19 موارد خارج حیدرآباد

برای بیش از سه ماه حیدرآباد اختصاص بیش از 90 درصد از تمام Covid-19 موارد گزارش شده در Telangana. بسیاری از دیگر 33 مناطق گزارش شده یا صفر موارد یا کمتر از پنج در طول دوره.

وجود دارد یک تغییر قابل توجهی در طی دو-سه هفته به مناطق داخلی کشور آغاز شد به گزارش بیشتر موارد باعث نگرانی است.

از 14,300 مجموع موارد که دولت های ثبت شده در 10 روز گذشته حیدرآباد ثبت شده در مورد 7,032 با باقی مانده که از بقیه دولت است.

Rangareddy و Medchal مناطق نزدیک به حیدرآباد اختصاص 2,000 موارد است.

فروپاشی از موارد در حیدرآباد و دیگر بخش های دولت شاهد انحراف مشخص شده پس از 16 ژوئن زمانی که دولت شروع به جمع آوری و آزمایش نمونه های بیشتر.

از حدود 300-500 آزمون در روز, دولت افزایش یافته است و تست در مراحل به 10000 15,000 پس از جذب انتقاد از محله های مختلف.

به عنوان تعدادی از آزمایشات می بیند یک افزایش قابل توجهی را برای اولین بار در بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت منطقه و سپس بقیه دولت وجود دارد افزایش قابل توجهی در موارد مثبت فراتر از حیدرآباد.

“آنها با استفاده از آزمون تنها 100 نمونه یک روز پیش از آن در منطقه. به نظر می رسد آنها را به افزایش تعداد دیر است. این دلیلی برای جهش در موارد از دیگر مناطق” یک پزشک که خواست ناشناس گفته است.

افزایش مداوم

در حیدرآباد شده است وجود دارد افزایش مداوم در 30 روز گذشته به عنوان نمونه پایه است گسترده تر شده است با آزمایشگاه های خصوصی و پیوستن به امکانات عمومی در تست نمونه.

روز سه شنبه دولت گزارش 1,430 موارد از جمله 703 از GHMC منطقه است. هفت نفر را به شکست در برابر عفونت با در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 429.

تعداد کل موارد بیش از 48000. حدود 36,000 بیماران مرخص شده از بیمارستان های مختلف.

دادگاه

در همین حال مقامات دولتی بالا گرفته است تا با وزیر, K Chandrashekhar رائو در مورد ستون تا از منافع عمومی فرآیندهای باغبانی (PILs) در دولت و دادگاه عالی در مورد Covid موضوع است. آنها گفت: به عنوان بسیاری از 87 PILs واصل شده اند مجبور پزشکان و مقامات بالا به صرف زمان قابل توجهی حضور در جلسات.

دادگاه عالی شده ناراحت فقیر جریان اطلاعات از دولت با توجه به Covid آمادگی.

رئیس جمهوری خواسته است تا مقامات به فایل استشهاد در دادگاه با جزئیات کامل در تحقیقی آزمون, درمان و اقدامات احتیاطی گرفته شده برای جلوگیری از گسترش عفونت ویروسی.

“مقامات باید تمام اطلاعاتی که دادگاه در پی و اطلاع رسانی آن در مورد کاری که در حال انجام است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر