با جدید Covid-19 موارد Telangana شمارش می ایستد در 39

ظهر چهارشنبه تعداد کل Covid-19 موارد مثبت در Telangana می ایستد در 39. وجود دارد اما هیچ جدید موارد مثبت گزارش شده است امروز. شب گذشته این تعداد به روز شد به 39 برابر 36 در به روز رسانی های قبلی در 8 p. m.

دولت در انتظار نتایج آزمایشات انجام شده بر روی 114 مظنون که شامل 82 وارد شده از خارج از کشور و باقی مانده است که ممکن است توسعه یافته علائم به صورت محلی.

“همه شهروندان درخواست به ماندن در خانه و ایمن ماندن. لطفا باور نمی در اسطوره ها و باورهای خرافی و شایعات” مدیر بهداشت عمومی و رفاه خانواده Telangana گفت.

به عنوان بسیاری از 19,313 افرادی که وارد از چندین مقصد بین المللی از مارس 1 شده و تحت نظارت است. برخی از آنها را در انزوا دولت امکانات قرنطینه و دیگران در خانه قرنطینه.

او از مردم خواست تا برای تماس با نزدیکترین مرکز درمانی یا تماس تلفنی با شماره 104 در مورد هر کسی و توسعه, رمان, علائم کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>