با هیچ سیگنال روشن از راه آهن متحده در جایگزین نگاه خود را به مهاجران خانه

در زمین جرم حمل و نقل تا حد زیادی شده است و مسئولیت این مرکز متعلق به راه آهن هند (IR). اما با کمی وضوح در هنگام IR دوباره شروع خدمات پس از مستند متحده را شروع کرده اند پس از رسیدن دو جانبه ‘معادلات’ برای اطمینان از عبور امن برای مردم به بازگشت به زادگاه خود — برخی با موفقیت برخی از بدون.

پنجاب جامو و کشمیر آسام و هیماچال پرادش آغاز شده تنظیم اتوبوس به کشتی دانش آموزان از کوتا و دهلی نو است. Odisha صحبت کرده است به گجرات به مهاجران بازگشته از سورت با استفاده از اتوبوس. این مسیرهای طولانی و در روزهای عادی قطار ترجیح حالت سفر.

در ضمن ناامید به خانه سر کارگران مهاجر بسیاری از آنها کار در unorganised بخش در حال پریدن بر روی قایق های تحت پوشش کامیون ها بسته و یا کالا, قطار, ظروف و حتی آمبولانس. یادآوری چگونه یک کارگر تلاش برای بازگشت به Odisha با استفاده از آمبولانس Subroto بگچی دولت به توسعه مهارت گفت: هفته گذشته که اگر مردم شروع به انجام این کار در مقیاس بزرگتر پلیس خواهد بود تحت فشار قرار دادند به بررسی تمام آمبولانس ها که می تواند آسیب واقعی بیماران است. روز دوشنبه بگچی گفت که فقط در 48 ساعت 4.86 لاخ مردم تا به حال ثبت شده در Odisha پورتال ابراز تمایل خود را به بازگشت.

قطار مسافری خدمات متوقف شد زیر این مستند در سراسر کشور آغاز شد که در مارس 25 و بیشتر رو تمدید تا آوریل 3. این آمار کارگران مهاجر بودند که از جان گذشته برای بازگشت به خانه به دلایل متعدد — کمبود کار از دست دادن درآمد و ترس از بیماری است.

مرحله تنظیم

در حال حاضر چندین ایالت را شروع کرده اند در اتصال با یکدیگر برای به دست آوردن مربوطه مهاجران به عقب داشتن آماده قرنطینه و مراکز آنلاین ثبت نام. مثلا Odisha که دارای پنج لاخ مهاجران خارج از کشور باز کرده است یک پورتال که در آن افرادی که مایل به بازگشت باید ثبت نام کنید.

Odisha وزیر Naveen Pattnaik برای یک آغاز شده است و تماس با کشورهای مختلف در این. “ما ترتیبات برای مردم اینجا…آیا آنها بازگشت با قطار و پرواز و یا قایق او گفت:” در یک ویدیو کنفرانس با گجرات سانتی متر Vijay Rupani. گجرات ارائه شده را در دسترس اتوبوس به رها کردن کارگران مهاجر.

بخش های مختلف از مادون قرمز صحبت در مورد در حال اجرا ویژه unreserved, قطار ویژه به رشته کارگران مهاجر در بازگشت به خانه اما هیچ چیز نهایی شده است. ماهاراشترا درخواست کرده است قطار ویژه برای اطمینان از کارگران سرگردان در دولت رسیدن به خانه با خیال راحت.

تا بعد از ظهر دوشنبه IR مقامات نگهداری می شود که وجود دارد هیچ برنامه ای و یا طرح های پیشنهادی برای حمل و نقل مردم به زادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de