با فرماندار تاخیر انداختن کلید تصمیم Uddhav آینده به عنوان سانتی متر آویزان در تعادل

ماهاراشترا است خیره در عدم اطمینان سیاسی پس از Covid-19 بحران است. وزیر Uddhav Thackeray نمی خواهد بود قادر به ادامه در پست اگر ماهاراشترا فرماندار Bhagat Singh Koshyari حاضر به قبول کابینه توصیه به انتصاب او به عنوان یک عضو از شورای قانونگذاری (MLC).

Uddhav در زمان ادای سوگند به عنوان سانتی متر در نوامبر 28 سال گذشته هر چند او یک عضو از هر خانه در دولت و قوه مقننه. طبق قانون اساسی او را به انتخاب کنید به هر کدام از خانه ها ظرف شش ماه پس از ادای سوگند. Uddhav مهلت به پایان می رسد در تاریخ 28.

او در حال برنامه ریزی برای ورود به وزارت امور خارجه شورای قانونگذاری اما انتخابات به تعویق افتاد با توجه به Covid-19. در حال حاضر تنها گزینه ای است که برای ورود به شورا به عنوان یک فرماندار نامزد. و اگر فرماندار رد پیشنهاد Uddhav را به مرحله پایین.

 

تلاش های مکرر

در 9 آوریل دولت توصیه کرده بود به فرماندار که او نامزد Uddhav به شورا. اما Koshyari سابق رهبر بی جی پی از Uttarakhand است و در عین حال به یک تماس. جلسه کابینه در روز دوشنبه یک بار دیگر توصیه می شود به فرماندار معرفی به Uddhav.

شیو سنا Rajya سبها MP سانجی Raut اخیرا در توییتی “راج bhavan فرماندار خانه نباید تبدیل به مرکز سیاسی توطئه است. به یاد داشته باشید! تاریخچه نیست یدکی کسانی که رفتار unconstitutionally”. حکم شیو سنا-NCP-کنگره داد رهبران ترس است که بی جی پی به رهبری مرکزی ممکن است حس یک فرصت به گزاف گویی بازگشت به قدرت در ماهاراشترا اگر Uddhav به استعفا.

Raut در ستون هفتگی در پارتی سخنگوی Saamanaروز یکشنبه گفت که مخالفان (BJP) می خواهد فرماندار رد کابینه توصیه به طوری که دولت می تواند در زیر رئيس جمهور در قانون است. BJP رهبران آن را متهم به حاکم داد از اعمال فشار بر فرماندار برای تعیین Uddhav به عنوان یک MLC.

در ضمن Uddhav, NCP جمهور Sharad Pawar معاون وزیر Ajit Pawar و ارشد کنگره رهبر Balasaheb Thorat گزارش ملاقات در شب دوشنبه برای بحث در مورد وضعیت سیاسی. Uddhav است نه اظهار نظر در این تحولات اما در اخیر خود در رسانه های اجتماعی و آدرس او گفت که این زمان برای سیاست و به حل و فصل سیاسی نمرات به عنوان دولت بود و مبارزه با شیوع ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de