با 918 موارد کارناتاکا می بیند بالاترین تک-بعد سنبله

با 918 Covid-19 موارد مثبت, Karnataka شاهد بالاترین تک-بعد سنبله. این دولت در مجموع شمارش به 11,923 و کل موارد فعال بود در 4,441. بنگلور نیز شاهد آن تک-بعد بالا از موارد گزارش شده در 596.

در تخلیه جلو بعد دیدم 371 موارد و با مجموع این ترشحات در ایستاده بود 7,287. تعداد بیماران در ICU هستند 197. روز دیدم 11 مرگ و میر در نظر گرفتن دولت در مجموع مرگ و میر به 191 و 4 غیر Covid-19 علت مرگ است.

از 918 مورد جدید گزارش شده در دولت موارد همچنان به کوه در بنگلور و شهرستان با سنجش زمان 596 موارد به دنبال Dakshina کانادا (49), Kalaburgi (33), Ballari, گدگ (24 هر) Dharwad (19), بیدر (17),Udupi و حسن و کلار (14 هر) Yadgir, Shivamogga, Tumkuru, Chamarajnagar (13 هر) مندیا, Mysuru (هر 12).

یکشنبه lockdown

به دنبال افزایش تعداد موارد کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa تشکیل نشست اضطراری مقامات به بررسی وضعیت در روز شنبه.

در زیر نکات برجسته این جلسه: lockdown برای تحمیل شود و هر یکشنبه با اثر از 5 جولای تا سفارشات بیشتر. هیچ فعالیت مجاز خواهد بود در آن روز بجز خدمات ضروری و لوازم.

تمام ادارات دولتی در حال بسته باقی می ماند در تمام روزهای شنبه همراه با دوم و چهارم روز شنبه با اثر از جولای 10.

موجود زمان شب مقررات منع رفت و آمد از ساعت 9 شب تا 5 صبح در حال حاضر تغییر داده تا 8 بعد از ظهر تا 5 صبح با اثر از 29 ژوئن.

BBMP کمیسر کارگردانی شده است به راه اندازی تعداد بیشتری از سبزی فروشی بازار برای جلوگیری از جمعیت در عمده فروشی سبزی بازار در شهر بنگالور.

متمرکز تخت بیمارستان تخصیص

افسران معطوف شده به یک متمرکز تخت تخصیص سیستم برای سرعت بخشیدن به بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 بيمار.

وزیر کارگردانی مقامات به منظور افزایش تعداد آمبولانس برای حمل Covid-19 بيمار به 250 وسایل نقلیه و به ترتیب جداگانه آمبولانس برای حمل فانی باقی مانده از مرده Covid بیماران. او همچنین به مقامات به استفاده پلیس از اتاق های کنترل سیستم های بی سیم برای شناسایی محل و حرکت آسان از آمبولانس.

وزیر نیز به کارگردانی انتشار جزئیات dodol افسران کار برای Covid-19 مدیریت و نشست همچنین تصمیم گرفت تا به مسئولیت های اضافی را به کمیسیون مشترک از هشت مناطق و همچنین برای تعیین IAS افسران برای کمک به آنها به منظور کاهش بار در کمیسیون و دفتر مرکزی BBMP.

تصمیم بر آن شد به فایده خدمات از 180 ESI پزشکان تعیین شده توسط کار گروه و تعیین آزمایشی tahsildars به عنوان گره افسران برای Covid بیمارستان ها و Covid مراکز مراقبت.

ازدواج سالن به عنوان Covid مراکز مراقبت

Yediyurappa کارگردانی مقامات به گرفتن گام های لازم برای رزرو ازدواج سالن خوابگاهها و سایر موسسات در بنگلور برای Covid مراکز مراقبت و به سود راه آهن مربیان با تخت.

این بنگلور شهری معاون کمیسر گفته شد برای شناسایی مکان های بیشتری برای آخرین مناسک مرده بیماران. وزیر همچنین کارگردانی برای تشکیل تیم برای انجام last rites. BBMP کمیسر کارگردانی شد به اطلاع رزرو از 50 درصد از تخت در دانشکده های پزشکی و بیمارستان های خصوصی و کارگردانی شد به اطلاع کراوات از هتل ها و بیمارستان ها برای جلوگیری از هر گونه کمبود تخت برای درمان.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *