با 71 جدید کروناویروس مرگ و میر در چین لمس 2,663

هفتاد و یک کروناویروس جدید مرگ و میر گزارش شده از کشور چین با در نظر گرفتن مجموع تعداد تلفات به 2,663 حتی در حالی که گزارش ها نشان می دهد که تعداد موارد جدید شاهد کاهش شدید.

با توجه به یک گزارش روزانه منتشر شده توسط ملی کمیسیون بهداشت (NHC) در روز سه شنبه تعداد مورد تأیید رسیده است 77,658 یک پرش از 508 موارد است. در این گزارش اعلام کرد که 68 مرگ و میر گزارش شده در هوبئی دو در شاندونگ و یکی در گوانگ.

چین روزانه جدید تایید موارد COVID-19 خارج از زمین صفر هوبئی پایین آمد تا نه نشان دهنده ادامه کاهش روند. روزانه تعداد درمان و ترخيص بيماران پیشی گرفته است که از موارد جدید برای هفتمین روز متوالی به NHC ادعا کرد.

دوشنبه دیدم 2,589 مردم راه رفتن در خارج از بیمارستان پس از بهبودی بسیار بالاتر از جدید تایید بيماران دولتی صدای آمریکا خبر داد. در مجموع 27,323 بیماران شده اند از بيمارستان مرخص شده توسط پایان روز شنبه آن را گفت. این خبرگزاری گزارش داد که روز شنبه مشخص ششمین روز متوالی زمانی که چین روزانه تعدادی از عفونت های جدید باقی مانده تحت 1,000. به تازگی بهبود coronavirus بیماران در هر دو و ووهان هوبئی تعداد موارد جدید به آن هستیم.

که تیم متخصص در چین

تایید روند رو به کاهش کانادا اپیدمیولوژی بروس Aylward که رهبری این است که ماموریت به چین گفت: کاهش تعداد موارد ممکن بود با توجه به اقدامات صورت گرفته توسط دولت چین.

 

“من می دانم که چالش با این آمار آمده است که در خارج از چین گاهی اوقات با تغییر اعداد. آنچه که ما تا به حال به انجام است به نگاه بسیار با دقت در منابع مختلف اطلاعات را با اطمینان می گویند این است که در واقع کاهش” Aylward به خبرنگاران گفت: اینجا. “بسیاری از قانع کننده داده ها و مشاهدات روی زمین پشتیبانی این,” او اضافه شده است.

Aylward رهبری اولین بار است که تیم فنی در فوریه 10 و بعد از هموار کردن راه برای یک 12-عضو تیم متخصص که وارد پکن دوشنبه گذشته. این تیم همراه با کارشناسان چینی در بازدید از بدترین ضربه هوبئی استان بیش از آخر هفته به انجام زمینه تحقیقات بر روی این ویروس شیوع. Aylward گفت: هنگامی که او وارد پکن در فوریه 10, چین بود گزارش حدود 2500 نفر در روز است که در حال حاضر کاهش یافته و به بیش از 400.

مشاهده ساخته شده از داده های جمع آوری شده از تب درمانگاه ها و در دسترس بودن تخت بیمارستان گفت و تأکید کرد که این تعداد کاهش یافته است میان آگاهی و فشار به خود تست شده است. ثانیا پزشکان در ووهان برای اولین بار گزارش تخت خالی در بیمارستان ها به جای بیماران جدید, او گفت:, و اضافه کرد که در اوایل چین تا به حال برای ساخت دو موقت بیمارستان با ظرفیت 2,300 تخت.

مقامات تبدیل ورزشگاه و خوابگاه به بیمارستان به جای بیماران بیشتر است. “این (WHO) تیم می خواستم برای متقاعد شود. بسیار به سرعت در حال از منابع چندگانه داده ها اشاره به همان چیزی است که این موارد در حال سقوط هستند و آنها در حال سقوط به دلیل اقداماتی که در حال گرفته شده,” او گفت:, و اضافه کرد که جهان نیاز به تجربه و تخصص از چین است.

توضیح بیشتر Aylward گفت: روش های قدیمی مانند تعلیق سفر و قرنطینه استفاده شد برای جلوگیری از گسترش این ویروس توسط مقامات چینی. “این مهم اقدامات تنها می تواند به تصویب رسید با شوق و جمعی را نه تنها در جامعه بلکه مقامات بالا است که نادر برای دیدن” Aylward گفت.

لیانگ Wannian که به ریاست چینی تیم متخصص گفت: ویروس کشنده است به طور قابل توجهی جهش یافته. “حیوان میزبان تایید شده نیست–یک خفاش می تواند میزبان بلکه یک pangolin,” لیانگ Wannian گفت. “انتقال مسیر قطرات تنفسی. راه مدفوعی-دهانی نیاز به مطالعه بیشتر,” لیانگ گفت: در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با Aylward.

لیانگ گفت: 3,000 کادر پزشکی عمدتا در بدترین ضربه ووهان برآورد شده است توسط ویروس آلوده. ده کادر پزشکی فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im