کارناتاکا با 36 جدید کروناویروس تایید موارد شاهد بالاترین تک-افزایش روز – در نظر گرفتن تعداد کل موارد مثبت به 315. روز نیز شاهد 66-سال مرد بود که در ونتيلاتور پشتیبانی از پنج روز درگذشت – در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 13.

بزرگترین افزایش در موارد مثبت بودند از شمال کارناتاکا مناطق مجاور ماهاراشترا – Belagavi (17 نفر) ویجیپورا (هفت مورد) و Kalaburgi (سه مورد). در حالی که در دیگر موارد از بنگلور-BBMP (چهار نفر) Mysuru (سه نفر) گدگ و بنگلور شهری یک مورد در هر.

از 36 موارد مثبت گزارش شده پنج در حال کودکان زیر 16 سال و شش شهروندان ارشد هستند. در حالی که اکثر آنها آمده اند در تماس با مبتلايان در برخی از بیمارانی که سابقه مسافرت داخلی نیز آزمایش مثبت است.

با توجه به کارناتاکا بهداشت و رفاه خانواده وزارت بولتن 66 سال مرد بیمار از بنگلور یک Covid-19 مثبت اشاره شد از یک بیمارستان خصوصی به ویکتوریا بیمارستان. او در ونتيلاتور پشتیبانی از آوریل 10 و درگذشت در 15 آوریل.

خیلی خوشحال علوم زندگی

خیلی خوشحال علوم زندگی در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که هیچ اثری از Covid-19 ویروس یافت شد در مواد اولیه وارداتی نمونه برداری از ننجنگود تسهیلات تابعه آن – جايزه Generics Ltd.

مواد خام (وارداتی از چین) آزمایش منفی برای Covid-19 ویروس توسط موسسه ملی ویروس شناسی پونا به عنوان اعلام شده توسط مقامات کارناتاکا دولت است.

“این مایه تاسف است که یک درک غلط ایجاد شده در عمومی و رسانه ها در مورد مواد خام وارداتی از چین است.” علاوه بر این شرکت توضیح داد که بیمار P52 نیست, سفر به چین و یا در هر سفر خارج از کشور در شش ماه گذشته. بیشتر, هیچ یک از کارکنان آزمایش مثبت تا کنون سفر خارج از کشور در شش ماه گذشته.

منطقه-دانا

منطقه عاقلانه موارد به شرح زیر است: Bagalakote -14 موارد (مرگ 1), Ballari – 6 موارد Belagavi – 36 مورد (مرگ 1), بنگلور, روستایی -12 موارد بنگلور شهری – 76 مورد (مرخص 35 موارد مرگ 3), بیدر – 13 موارد Chikkaballapura – 13 مورد (dischaged 8, مرگ, 2), نیلنگا – یک مورد Dakshina کانادا – 11 مورد (dischaged 8), Davangere – 2 مورد (مرخص 2), Dharwad – 6 مورد (dischaged 1), گدگ – 2 مورد (مرگ 1), Kalaburgi – 20 مورد (مرخص 3, مرگ, 3), Kodagu 1 مورد مندیا – 8 موارد Mysuru – 61 مورد (مرخص 12 نفر) Tumukuru – 2 مورد (مرخص 1, death1), Udupi – 3 مورد (dischaged 2), Uttara کانادا – 11 مورد (dischaged 8 ), ویجیپورا – 17 مورد (مرگ 1).

Mobile labs

به عنوان یک اقدام احتیاطی کارناتاکا اقلیت رفاه بخش وقف و حج صادر شده است, دستور دولت برای تعلیق کنگره نماز ( نماز) و دستورالعمل برای ماه رمضان در Masajid/Darghs با توجه به Covid-19 تا حد ممکن است 3.

وزیر BS Yediyurappa راه اندازی یک تلفن همراه Covid-19 تست کیوسک برای سریع مجموعه تست و عفونت در شناسایی خوشه و یا نقاط. موبایل تست کیوسک قوت نیاز به در خطر افراد به مراجعه به نزدیکترین بیمارستان یا درمانگاه و کمک می کند تا در اجرای موثر اجتماعی فاصله هنجارها در طول جمع آوری و تست نمونه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی