با 212 جدید بیماران Covid-19 موارد در بمبئی نزدیک به 1000

تعداد coronavirus موارد در بمبئی رز به 993 با عنوان بسیاری از 212 نفر تست مثبت برای عفونت ویروس در جمعه BMC گفت.

با ده Covid-19 بیماران در حال مرگ در طول روز مرگ و میر افزایش یافته و به 64 گفت: انتشار توسط Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC).

تعداد بیمارانی که مرخص شد از بیمارستان پس از بهبودی افزایش به 69 از 65 روز قبل از آن اضافه شده است.

دولت در بخش بهداشت و درمان گفت که 132 نفر شناسایی شده در بمبئی و 210 چند نفر تست مثبت در دولت است. با دولت در بخش بهداشت و درمان گفت که تعدادی از coronavirus موارد در ماهاراشترا رسیده 1,574 در روز جمعه.

11 بیشتر تست مثبت در Dharavi

در Dharavi یازده بیشتر مردم از جمله دو که در بازگشت از ماه گذشته جمع آوری مذهبی در Nizamuddin در New Delhi, آزمایش مثبت برای coronavirus در نظر گرفتن شمارش در منطقه به 28 مدنی, مقامات گفت.

به گفته مقامات در میان 11 سه زن هستند. یکی از آنها در سن 29 است که همسر یک دکتر که تست مثبت زودتر در Vaibhav نگر در حالی که یکی دیگر در سن 31, ساکن Kalyanwadi محل آنها گفت. “دو نفر که در لیست پلیس پس از بازگشت از مرکز (Tablighi Jamaat رویداد در مقر خود در Nizamuddin دهلی نو) نیز یافت می شود مثبت” گفت: از سران باشگاه رسمی.

او گفت: یکی از آنها ساکن Dr Baliga نگر در حالی که دیگر از PMGP مستعمره. “هر دوی آنها در حال حاضر در قرنطینه به راجیو گاندی مجموعه ورزشی شده اند و در حال حاضر به بیمارستان منتقل شده,” او گفت:.

در حالی که پنج بیماران آزمایش مثبت پیش از آن در روز شش سایر موارد به نور آمد بعد. از این شش نفر پنج در حال ساکنان Mukund نگر در حالی که 26 سال زندگی در راجیو گاندی نگر chawl.

موارد دیگر

در جای دیگر به عنوان در هر دولت در بخش بهداشت و درمان, 38 نفر تست مثبت در پونا 17 در میرا Bhayander شش در Nagpur دو هر در Kalyan Dombivali قهوهای مایل به زرد و Buldhana سه هر در پیمپری- – چینچواد و آکولا در Nashik, Navi Mumbai رتنگیری و Vasai-ویرر. یک بیمار بستری در بمبئی است که از خارج از دولت آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de