Wipro Q4 خالص پایین 5.3% q-o-q; شرکت نمی دهد, درآمد, راهنمایی برای ژوئن چهارم

For the first time since its listing on the NYSE in 2000, Wipro did not guide for the June quarter. در منابع انسانی این شرکت انجام نشده صحبت در مورد furloughs اما گفت که استخدام خواهد شد و رکود در سه ماهه بعدی.

در میان مداوم COVID-19 بحران بنگلور بر اساس آن عمده Wipro اعلام کرد که وجود داشته است هیچ معامله بزرگ فسخ در سه ماه گذشته نوشته شده و یک باب روز پایین سود خالص تومان 2,330 کرور برای ماه مارس سه ماهه 5.3% کاهش می یابد از Rs 2,463 در سه ماهه قبلی است.

“ما در حال همکاری نزدیک با مشتریان ما را به مدیریت هر گونه انقطاع در خدمات. آن است که خیلی زود به بحث در مورد آینده چگونه چهارم تحت تاثیر قرار خواهد شد” گفت: مدیر عامل شرکت Wipro و MD Abidali Neemuchwala. با وجود 4.7% y-o-y افزایش سود در Rs 15,710 کرور این شرکت برای اولین بار پس از آن لیست در NYSE در سال 2000 انجام نمی دهد هر گونه درآمد راهنمایی برای Q1 FY21. در منابع انسانی این شرکت انجام نشده صحبت در مورد furloughs اما گفت که استخدام خواهد شد و رکود در سه ماهه بعدی.

اخبار مرتبط

“ما سعی خواهد کرد به افتخار همه استخدام تعهدات ما ساخته شده در سال گذشته است. تمرکز ما در حال حاضر در افزایش کارکنان بهره برداری و در شبانه روزی موجود ارائه می دهد ما” گفت: Saurabh Govil, WEBZINE, Wipro. شرکت خالص کارمند استفاده در ایستاده بود 82.4% برای سه ماهه منتهی به 31 مارس سال 2020 نسبت به 78.5 درصد در سه ماهه قبلی است. او همچنین گفت که وجود خواهد داشت و تاخیر در روند onboarding با توجه به بحران جاری.

Wipro گزارش 80 اساس نقطه کاهش آن عامل حاشیه در 17.6 درصد نسبت به 18.4 درصد در سه ماهه گذشته است. رشد در سراسر بخش کسب و کار باقی مانده, تخت, سکس با BFSI مصرف کننده واحد کسب و کار و بهداشت و درمان به عنوان سه همکاران.

از نظر جغرافیای آمریکا و اروپا همچنان به عنوان شرکت اصلی درآمد رانندگان است. در حالی که این رشد در ایالات متحده باقی مانده است تخت در 29.1% اروپا دیدم جزئی پرش به 24.1 درصد در Q4 FY20 از 23.7 درصد در سه ماهه گذشته است. اما, به عنوان یک نتیجه از تاثیر جهانی COVID-19 بحران و مستند مدیریت انتظار دارد که به برخی از تغییرات. “آمریکا و اروپا را در مدت زمان طولانی به بهبود می یابند. تا آنجا که رفتن بخش حمل و نقل هوایی و مهمان نوازی بخش ها به شدت تحت تاثیر بحران جاری. بانکداری و رسانه ها آسیب دیده اند و تا حدی به عنوان به خوبی. بهداشت و درمان ممکن است نهفته در کوتاه مدت اما باید آن را خوب در اواسط به مدت طولانی” گفت: Wipro COO Bhanu Murthy. او به ذکر است که این تیم در تلاش است تا با ارائه برنامه ریزی و بهره وری ابزار به مشتریان خود در تمام مناطق جغرافیایی و بخش کسب و کار برای مدیریت این بحران است.

صحبت کردن در مورد هزینه اجرای کار از خانه CFO Jatin دلال گفت: “ما رو از دست رفتن زمان با توجه به در حال حرکت از یک اتاق به صفحه اصلی. سایر ذینفعان در زنجیره تامین نیز از سمت چپ در طول انتقال. تاثیر این گسست شد 0.7 تا 0.8 % ما شماره.” Neemuchwala همچنین به ذکر است که این مدیریت راه اندازی یک نیروی کار که شامل CFO COO و WEBZINE. این است که برای مدیریت Wipro نیروی کار و مشتریان با ارائه ابزار لازم, منابع و راهنمایی. “با ما اقدامات ما باید در یک موقعیت برای بیرون آمدن از این بحران با اطمینان,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im