خواهد ریاست, West Bengal دانشگاه ایالتی مجلس به عنوان صدراعظم: فرماندار Jagdeep Dhankhar

پس از جلوگیری از حضور سالانه مجلس از دانشگاههای دولتی, West Bengal فرماندار Jagdeep Dhankhar روز یکشنبه گفت که او خواهد بود بیش از مراسم فارغ التحصیلی در غرب بنگال دانشگاه دولتی (WBSU).

Dhankhar است که صدراعظم از همه دولت varsities گفت: بحث در مورد راه هایی برای بهبود عملکرد WBSU با معاونت (VC) و اعضای هیات علمی به مناسبت.

“خواهد بود که ریاست جمهوری را به عنوان صدراعظم مجلس از, West Bengal دانشگاه در فوریه 25 سال 2020 است. این دانشگاه از زمان آغاز آن در سال 2008 به حال اول مجلس در سال 2017. خواهد فایده این فرصت را به بحث در مورد با VC و استادان چگونه دانشگاه ممکن است همیشه در حال افزایش” Dhankhar خود نوشت توییتر رسمی اداره کند.

فرماندار اخیرا با آن مواجه تظاهرات گسترده توسط دانش آموزان و عدم آموزش کارکنان در طول سالانه مراسم مجلس از Jadavpur دانشگاه و دانشگاه کلکته باعث او را به ترک محل.

او هفته گذشته ابراز ترس نیست و دعوت به Coochbehar Panchanan Barma دانشگاه به صورت سالانه خود مراسم.

Dhankhar است نشان می دهد-باعث کوچ بهار تیم اول دانشگاه یا دانشکده را معاونت Debkumar Mukhopadhyay به دنبال یک توضیح که چرا او باید برداشته شود برای آنچه که او نامیده می شد و عدم رعایت قوانین است.

“کوچ بهار Panchanan Barma دعوت دانشگاه برگزار خواهد شد در فوریه 14. وزرای Partha Chatterjee, Goutam دب Rabindra Nath Ghosh و Binay کریشنا Barman دعوت برای مجلس. صدراعظم آلمان که به حق به ریاست, تنها بدون اطلاعات! جایی که ما می رویم!” او در توییتی.

قدرت Dhankhar به عنوان صدراعظم آلمان است که تا به حال مکرر اجرا فهم با دولت اخیرا کوتاه توسط Mamata نوری-led تقدیر با تصویب یک قانون جدید که تصویب خود را دیگر لازم بود برای برگزاری یک مجلس سنا در جلسه و یا انتخاب نامزدها برای درجه افتخاری در دولت varsities.

در آنچه که دیده بود به عنوان نشانه ای از گرم شدن در هوای سرد اما رابطه فرماندار به تازگی برگزار شد جلسات با وزیر و کلیدی دیگر کارمندان دولت بیش از یک میزبان از مسائل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>