خواهد مستندات جلوگیری از coronavirus گسترش یابد ؟ که متخصص فکر نمی کنم

سازمان بهداشت جهانی (WHO) بالا اورژانس متخصص مایک رایان نگهداری می شود که اعلام نامعلوم مستند نمی خواهد کمک به کشورها برای جلوگیری از coronavirus از بیشتر گسترش است. او گفت که بهداشت عمومی اقدامات مورد نیاز برای جلوگیری از ظهور مجدد ویروس کشنده رویترز گزارش داد.

رایان گفت: در مصاحبه با بی بی سی را Andrew Marr نشان می دهد: “آنچه ما واقعا نیاز به تمرکز بر روی پیدا کردن کسانی که بیمار هستند کسانی که به این ویروس و منزوی کردن آنها در پیدا کردن مخاطبین خود و منزوی کردن آنها است.”

با توجه به رایان coronavirus بیشتر خواهد شد و احیای پس از مستند ها و محدودیت ها برداشته خواهد شد و افزود که خطر “بیماری خواهد پرش به بالا.”

Coronavirus گسترش در سراسر قاره ها به جز قطب جنوب با شرکت های بزرگ و رستوران ها و بارها و مدارس خیره در خاموش شدن ناگهانی و برای مدت نامعلوم.

که پیشنهاد اروپا در حال حاضر کانون این بیماری فراتر چین برای تست هر ممکن است گمان تنها راه چین و سنگاپور و کره جنوبی انجام داد.

رایان افزود: “هنگامی که ما سرکوب انتقال ما را به پس از رفتن ویروس. ما باید برای مبارزه با ویروس.”

رایان ذکر است که ایالات متحده مشغول به کار بود به آمده تا با یک پادزهر برای این ویروس بود اما تنها آغاز محاکمات است. او گفت که مردم باید واقع بینانه و نه چشم پوشی از این واقعیت است که آن را بحث حداقل یک سال برای این واکسن به در دسترس ساخته شده در اروپا است.

اروپا شاهد افزایش بی سابقه ای در تعدادی از موارد با ایتالیا که بدترین ضربه ملت در جهان است. این کشور شاهد بی وقفه افزایش مرگ و میر ناشی از کروناویروس که در حال حاضر در 5476 پس از آن ثبت 651 مرگ و میر در روز یکشنبه. آن را افزایش 13.5 درصد است اما از روز شنبه این شکل که 793 نفر کشته شدند الجزیره گزارش داد.

:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>