آیا چین شاهد یک موج دوم از COVID-19 پس از آن به طور کامل آسانسور محدودیت ؟

به عنوان چین است ومیگوید به سوی عادی با کاهش محدودیت های اعمال شده در کشور کارشناسان ترس احیای coronavirus در چین که در آن ویروس پدید آمده است.

با توجه به رویترز , گزارش, خطر از خارج از کشور عفونت به نظر می رسد در افزایش, باعث سخت تر غربالگری و قرنطینه اقدامات در شهرستانها عمده از سرزمین اصلی چین است.

روز دوشنبه چین گزارش داد 78 موارد جدیدی از کروناویروس که, 74 وارد شد عفونت از 39 وارداتی موارد گزارش شده در روز یکشنبه. تنها چهار مورد جدید شد و با توجه به محلی انتقال.

هوبئی کمیسیون بهداشت اعلام کرد که این امر بالابر محدودیت هایی در خروجی مسافران از مارس 25 ارائه شده آنها تا به حال سلامت ترخیص کد. ووهان که اولین مورد از این ویروس و گزارش شده است که در مجموع مستند پس از 23 ژانویه را ببینید سفر خود را از محدودیت ها برداشته شده در مارس 8.

در حالی که چین به نظر می رسد برای موفقیت در مهار این ویروس در حال حاضر خطر موج دوم همچنان بیش از پرجمعیت ترین کشور در جهان است.

موج جدیدی از عفونت

چین تصمیم گرفته است به لغو محدودیت به کمک آن اقتصاد کتک که رنج می برد به دلیل خاموش کردن طولانی مدت. در حال حاضر کارشناسان نگران هستند که این ممکن است منجر به موج دوم از عفونت.

خصوصی نظرسنجی در روز سه شنبه ذکر شده در رویترز گزارش پیشنهاد شده است که یک 10-11 درصد انقباض در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی در جهان به دومین اقتصاد “بی دلیل نیست”.

رسمی چین روزانه در سرمقاله روز سه شنبه هشدار داد که حفظ محدودیت های دقیق در جنبش مردم را “در حال حاضر انجام بیش از آسیب خوب است.”

سلامت کد رهگیری برای ووهان

شهروندان ووهان را ترک خواهد کرد با سلامت کد رهگیری یک کد QR که باید یک فرد وضعیت بهداشت و درمان مربوط به آن را رویترز گزارش داد.

در دیگر نقاط کشور مقامات همچنان به حفظ محدودیت های سخت را شروع کرده اند و انحراف بین المللی پرواز از پکن به دیگر شهرستانها چینی به عنوان سرمایه های ملی گزارش بیشترین تعداد وارداتی موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>