جولیان آسانژ متهم به همکاری با هکرهای ناشناس

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ با توطئه هکرها وابسته به Anonymous و LulzSec گروه که مرتبط شده اند را به تعداد زیادی از حملات سایبری در سراسر جهان با توجه به کیفرخواست جدید توسط ایالات متحده (US) وزارت دادگستری.

آسانژ سخت بازداشت در بریتانیا (انگلستان) در آمریکا استرداد درخواست به رهبر LulzSec یک لیست از اهداف به هک در سال 2012 و گفت: این فرد که با نفوذ ترین نسخه از هک مواد خواهد بود از سازمان اطلاعات مرکزی و آژانس امنیت ملی یا نیویورک تایمز با توجه به بیانیه روز شنبه از وزارت دادگستری.

این LulzSec رهبر ایران به همکاری با دفتر تحقیقات فدرال در آن زمان با توجه به این بیانیه.

ناشناس و LulzSec-وابسته هکر به سرقت برده ایمیل از طریق یک نقض داده ها از یک سیستم اطلاعاتی آمریکا شرکت مشاوره که شد منتشر شده در ویکی لیکس با توجه به این بیانیه. آسانژ به طور غیر مستقیم خواسته است که هکر برای دادن که شرکت دوباره به ما گفت.

کیفرخواست منتشر شد شنبه ندیده اضافه کردن اتهامات جدید علیه آسانژ اما گسترش توطئه اتهامات علیه او به گفته وزارت دادگستری. کیفرخواست همچنان ادعا می کنند که آسانژ با توطئه ارتش تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ به کرک پسورد هش به یک طبقه بندی شده وزارت دفاع ایالات متحده کامپیوتر ما گفت.

ایالات متحده متهم کرده است آسانژ با به خطر انداختن امنیت ملی از طریق توطئه برای به دست آوردن و افشای اطلاعات طبقه بندی شده. الانم متهم به همکاری با منینگ به دریافت اسناد طبقه بندی شده از پایگاه داده حاوی حدود 90000 جنگ افغانستان مربوط به گزارش فعالیت های, 400,000 جنگ عراق-گزارش های مرتبط و 250.000 وزارت خارجه کابل.

دفتر ثبت دعاوی حقوقی در دادگاه فدرال در الکساندریا ویرجینیا ندیده لیست یک وکیل به نمایندگی از فرانسه در پرونده. انگلستان شرکت به نمایندگی از آسانژ در استرداد اقدام هیچوقت بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر در کیفرخواست جدید فرستاده شده در خارج از ساعات کار.

این مورد است که ما در مقابل ص 18-cr-00111 ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه شرقی ویرجینیا (اسکندریه).

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *