چرا کاخ سفید از ما unfollowed PM, Narendra Modi, سازمان بنادر و دریانوردی رئیس Kovind در توییتر

از روز شنبه کاخ سفید تا به حال 22 میلیون پیروان.

کاخ سفید روز شنبه توضیح داد که آن توییتر رسیدگی به طور معمول ‘زیر’ حساب از مقامات کشور میزبان برای یک دوره کوتاه در طول یک سفر ریاست جمهوری به رسانهها پیام خود را در حمایت از از بازدید.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در آخرین هفته از ماه فوریه رسمی توییتر رسیدگی به کاخ سفید — @WhiteHouse — آغاز شده بود ‘زیر’ حساب از رئیس جمهور رام نات Kovind نخست وزیر نارندرا مودی نخست وزیر ترکیه در هند, سفارت آمریکا در, سفارت آمریکا در هند و سفیر آمریکا در هند, کن Juster.

اخبار مرتبط

اوایل این هفته کاخ سفید ‘unfollowed’ تمام این شش توییتر دسته. “کاخ سفید حساب توییتر به طور معمول به شرح زیر ارشد دولت آمریکا حساب های توییتر و دیگران به عنوان مناسب. برای مثال در زمان ریاست جمهوری بازدید از این حساب به طور معمول به شرح زیر برای یک زمان کوتاه کشور میزبان مقامات پاسخ به پیام های خود را در حمایت از از بازدید از” یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به PTI در خواست نامش فاش نشود.

این مقام در پاسخ به سوالی درباره دلایل کاخ سفید ‘زیر’ و سپس ‘لغو دنبال کردن’ توییتر دسته از رئیس جمهور Kovind نخست وزیر مودی به سازمان بنادر و دریانوردی و دیگر مقامات هندی. کاخ سفید ‘لغو دنبال کردن’ حساب توییتر از رئیس جمهور Kovind و ساعت مودی جلب کرد, واکنش ها در رسانه های اجتماعی در هند است.
ارشد کنگره رهبر راهول گاندی گفت که او “نگران” در حال توسعه است.

“من نگران این “لغو دنبال کردن” رئیس جمهور و ساعت توسط کاخ سفید است. من مصرانه از وزارت امور خارجی را توجه داشته باشید,” او گفت: در یک توییت در روز چهارشنبه. از روز شنبه کاخ سفید تا به حال 22 میلیون پیروان.
آن را به طور سنتی به زیر 13 حساب از جمله این که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در توییتر رسمی رسیدگی به, بانوی اول, معاون رئیس جمهور, دومین بانوی جدید دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany شورای امنیت ملی سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام, در میان دیگران.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *