چرا کاخ سفید coronavirus هفته کار کرده بهتر از زیرساخت های هفته

اگر این جمعه باید آن را مرز امنیت است.

رئیس جمهور تهمت تحویل یک رشته از عمده coronavirus اطلاعیه در طول هفته گذشته کاخ سفید اخبار عملیات جایگزین هفته از مخلوط پیام با منظم روزانه در خدمت تم برای به طور فزاینده ای مضطرب با توجه به دولت خودی و ارتباطات بحران ،

روز دوشنبه به تازگی غم انگیز رئیس جمهور معرفی سخت اجتماعی-فاصله دستورالعمل. یک روز بعد اعلام کرد جزئیات بسته محرک در حالی که روز شنبه به ارمغان آورد یک درخواست تجدید نظر به زمان جنگ وحدت و یک تماس برای قربانی. توسط پنجشنبه, آن را تلاش برای سرعت بخشیدن به تصویب بالقوه دارو و جمعه به مرز امنیت است.

یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: “به عنوان رئیس جمهور اولویت های سیاست آمده حاضر وجود دارد بیشتر برای کاخ سفید برای برقراری ارتباط به مردم آمریکا و ما در حال انجام آن در بیشتر سازمان یافته و نظام مند است.”

برای کارکنان است که هنوز هم grimaces در حافظه “زیرساخت های هفته” به طور دائم به تعویق افتاد خاطرات از اطلاعیه در مورد جاده ها و چیزهای مشابه آن است که مرتب کردن بر اساس پیوست تا استراتژی کارکنان فکر می کردم هرگز ممکن است تحت یک رئیس جمهور است که می تواند منفجر کردن بعد دستور کار با 6 صبح صدای جیر جیر.

در این زمان, آنها می گویند, جاذبه لحظه متمرکز ذهن نگه داشته و برگ برنده خود را به طور کامل درگیر در توطئه یک دوره در طول بحران.

اطلاعیه برای شنبه و دوشنبه در حال حاضر برنامه ریزی شده است به عنوان بخشی از تلاش برای نشان دادن یک دولت در بخار. قیمت سنگ آهن در بازار قابل درک است به یکی از مشکلات باید به زودی.

این رویکرد پدید آمده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر پیوست coronavirus تلاش و پس از بازگشت از امید هیکس یک رئیس جمهور مورد اعتماد ترین مشاوران به کاخ سفید است.

پیام هنوز کامل بوده است. رئیس جمهور در زمان بدست جلوتر از مقامات است. روز چهارشنبه او در توییتر اعلام کرد که در مرز با کانادا خواهد به سفر غیرضروری در حالی که جزئیات هنوز بحث شده است.

و او در یک نقطه گفت که کلروکين در دسترس خواهد بود در نسخه برای COVID-19 بيمار که آن را هنوز هم باید تحت آزمایش های بالینی.

اما جیسون میلر ارتباطات مشاور رئیس جمهور در کمپین 2016 گفت: این جای تعجب نیست پیام در زمان برخی از زمان برای هماهنگ کردن. جهان شده بود غافلگیر شده توسط pandemic, او گفت:.

“در بسیاری از ما در حال ساخت هواپیما است که این پاسخ تلاش در حالی که ما در هوا” او گفت:.

“از آن زمان آنها را یک کمی در حالی که در همان صفحه و به سرعت اما من فکر می کنم شما همگام سازی و هماهنگی که نیروی کار در حال حرکت است با راست, در حال حاضر, و من فکر می کنم آنها در یک مکان بسیار خوب است.”

این هفته مشخص استارک تغییر شکل در بالا بود که با انتقاد توسط مقامات بهداشت عمومی برای ارائه پیام های خوش بینانه و حتی به عنوان مرگ و میر رشد در سراسر جهان است.

به سختی از سه هفته پیش او ادعا کرد تعداد موارد در ایالات متحده را به زودی رها به صفر است. “آن را به ناپدید می شوند او گفت:” دو روز بعد. “یک روز آن را مانند یک معجزه است. آن را ناپدید می شوند.”

متی سیگر بحران ارتباطی متخصص در دانشگاه ایالتی وین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن افتاده بود به یک خطای رایج که در معرض خطر تضعیف اعتبار خود را زمانی که همه چیز معلوم شد متفاوت است.

“Overreassurance یک تمایل طبیعی از رهبران در این شرایط” او گفت:. “آنها می خواهید به نشان می دهد که همه چیز به خوبی پیش میرود. آنها می خواهید به نشان می دهد آنها در حال پیشرفت است. آن است که بسیار خطرناک تمایل.”

او گفت: اتاق جلسه روز رسانی با طیف گسترده ای از کارشناسان بر روی سکو و اقدامات اعلام شد, خوش آمدید, بهبود, حتی اگر رئیس جمهور بود و هنوز هم در معرض ابتلا به جلوتر از کارشناسان خود را. و برخی از چیزهایی مانند یک ردیف با یک خبرنگار در روز جمعه بودند هرگز مفید, او گفت:.

لحظه ای آمد و پس از ان بی سی خبرنگار از رئیس جمهور خواستند که آیا تمایل خود را برای قرار دادن یک چرخش مثبت در همه چیز با دادن امید کاذب به مردم است.

او گفت: “شما چه می گویند به آمریکایی ها که در حال تماشای شما در حال حاضر که می ترسم؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من می گویند که شما در حال وحشتناک گزارشگر این چیزی است که من می گویم.”

سیگر گفت: این تبادل را انجام دهد هیچ چیز به اطمینان عمومی مشاهده مقابله با زمان نامشخص است.

“این یک سوال بسیار واضح است در بسیاری از راه. آماده به پاسخ,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>