چرا تهمت نمی توانیم به جست و خیز Sabarmati آشرام?

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی احمدآباد بازدید در روز دوشنبه به نظر می رسد به طور کامل از ‘ابهام’ – توان آن را در مقابل ناشناخته برگزارکنندگان و یا مسیر را برای roadshow یا مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده ‘عدم’ بیش از Sabarmati آشرام (همچنین به عنوان شناخته شده Satyagraha Ashram) بازدید در طول خود را به سختی 3 ساعت اقامت در این شهر است.

در حالی که مقامات محلی را تکرار کرد خود را استاندارد نظر: “VVIP برنامه به احتمال زیاد به تغییر موضوع به نگرانی های امنیتی” وجود دارد یک چیز است بازدید رئیس دولت ایالات متحده ممکن است بخواهید به نگه داشتن یک تمایز منحصر به فرد در مورد اینکه دولت برای دور زدن Sabarmati آشرام در احمدآباد مراجعه کنید.

در گذشته 72 ساعت ‘دی ان ای’ تهمت سفرنامه شاهد تغییرات متعدد. مسیر برای roadshow رو کمرنگ از 22-متر پیش از آن به 9 متر و آشرام شده است بنا به گزارش ها کاهش یافته است از این مکان بازدید کنید. منبع در گجرات دولت تایید کرده اند که رئیس جمهور ممکن است بازدید آشرام به عنوان او را با عجله به آگرا بلافاصله پس از ورزشگاه رویداد برای گرفتن یک غروب لحظه از تاج محل. وجود دارد, اما هیچ کلمه ای رسمی از مقامات ایالات متحده در همان عنوان نشده است.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تخلیه Sabarmati آشرام برای تاج است حداقل هندی مقامات می خواهید به بازدید رهبر یک دولت را انجام دهد. در پنج سال گذشته در سه مناسبت های مختلف احمدآباد میزبانی سران دولت های ژاپن و چین و اسرائیل و همه همواره پرداخت خود را احترام به مهاتما گاندی در آشرام.

در سپتامبر 2014, رئیس جمهور چین همراه بود نخست وزیر نارندرا مودی در Sabarmati آشرام جایی که او در اطراف نقل مکان کرد پا برهنه در ایوان Hriday Kunj – مهاتما گاندی کلبه در آشرام. بعد از آن در سپتامبر سال 2017 نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و Akie ارائه شده مراسم تجلیل از گاندی در یک مد مشابه. در ژانویه 2018, نخست وزیر اسرائیل, بنیامین Netanyau همچنین پرداخت یک سفر به یاد آشرام از جایی که گاندی رهبری دندی مارس که باعث آزادی هند از حکومت بریتانیا.

مقامات نقل قول شده در بالا روشن است که به جای Sabarmati آشرام این تهمت خانواده خواهد پرداخت خود را احترام به پدر ملت در یادبود در راج Ghat در دهلی نو.

مستقل گاندی محقق Ketan Rupera در احمدآباد معتقد است که این دو مکان را نمی توان جایگزین برای یکی دیگر. “Satyagrah آشرام به مراتب اهمیت بیشتری به دلیل اتصال با گاندی است. این محل از جایی که گاندی آغاز کرده است پس از آزادی مبارزه را از طریق دندی مارس. این آشرام است نقش مهمی در ساخت مهاتما توده رهبر” اضافه شده Rupera با استناد به مهاتما زندگینامه. این Samadhi از سوی دیگر است یک بنای یادبود ساخته شده است و پس از مرگ مهاتما.

در کلمات خود گاندی است تاکید بر اهمیت Sabarmati آشرام. پس از ورود او از آفریقای جنوبی او به کاوش در گزینه های مختلف به ایستگاه خود از جمله Haridwar Vaidyanathadham (Uttarakhand), Rajkot, در میان دیگران. اما او تصمیم گرفت احمدآباد. گاندی توضیح می دهد که چرا.

“من تا به حال یک تمایل برای احمدآباد. بودن گجراتی من فکر کردم من باید قادر به ارائه بیشترین خدمات به کشور از طریق زبان گجراتی. و سپس به احمدآباد به عنوان یک باستان مرکز handloom بافی, آن به احتمال زیاد به مطلوب ترین زمینه برای احیای صنعت کلبه دست در حال چرخش است.” (مهاتما گاندی: داستان آزمایش های من با حقیقت : Vol 5: Ch 9)

او در ادامه اظهار داشت: “من می خواستم برای آشنا هند با این روش من تا به حال سعی در آفریقای جنوبی و مورد نظر من برای تست در هند به حدی است که کاربرد آن ممکن است ممکن است. بنابراین اصحاب من است و من از انتخاب نام Satyagraha آشرام به عنوان انتقال هر دو ما هدف و روش ما را از خدمات.” این تایید همین دلیل نخست وزیر مودی با دقت تضمین می کند که همه ‘مهمان’ بازدید آشرام.

Sabarmati آشرام متولی Kartikeya Sarabhai اعتبارات نخست وزیر مودی برای قرار دادن آشرام در دستور کار سفر خارجی دولت سر. “در بسیاری از سال های قبل مردم خواهد آمد به احمدآباد و نه لزوما بازدید (Ashram). در واقع بسیاری از سران دولت ها می آیند و به احمدآباد. این ساعت مودی که نه تنها شروع به در آوردن آنها را به احمدآباد بلکه ساخته شده آشرام دیدار به عنوان بخشی از برنامه سفر خود را. قبلا حتی نخست وزیران به سختی آمد (به آشرام),” Sarabhai گفت .

آشرام مقامات از آنها نگهداری می شود که برگ برنده دیدار شد و تا اواخر پنج شنبه. “طبق اطلاعات ما او (تهمت) است بازدید. اما این چیزها به طور مداوم تغییر,” او گفت:.

عدم اطمینان بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به Sabarmati آشرام به ابرو مطرح شده در محافل سیاسی بیش از حد. روز شنبه, پرداختن رسانه ها در آشرام سابق وزیر Shankersinh مبلمان پایدار در زمان قوی اطلاع در مورد احتمال شانه های سرد به مهاتما. “من گمان می کنم کسانی که جانبداری با گاندی killers (Godse) ممکن است نقش را مغلوب ساختن پیشی جستن دور زدن گاندی آشرام. اگر اتفاق می افتد که از آن خواهد شد یک توهین به پدر ملت ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>