ICAR, Right to Information act, Central Board of Excise and Customs, NITI Aayog, National Research Centre شرایط مرجع بودند و قاب توسط NITI Aayog و بررسی برای تعیین اینکه آیا یک موسسه بود و تحقق این هدف که برای آن تعیین شد.

هندی شورای تحقیقات کشاورزی (ICAR) کاهش یافته است به ارائه یک 2017 گزارش در اینصورت آن را به صورت واضح تر تمرکز در تحقیقات گفت: آن محرمانه است و تحت معاینه و استناد به یک بند در حق دسترسی به اطلاعات (RTI) قانون فراهم می کند که معافیت از افشای بر اساس منافع ملی و امنیتی است.

کمیساریای اطلاعات Vanaja N Sarna به آسانی پذیرفته شده ICAR را توضیح حالی که جلسه دوم دادگاه تجدید نظر در برابر stonewalling این خبرنگار را در ماه اوت سال 2018 برنامه درخواست یک کپی از گزارش تحت RTI عمل می کنند. او گفت که او نمی تواند حدس دوم دلایل حفظ این گزارش محرمانه است. او را متقاعد وقتی گفت که یک گزارش که در زمان هشت ماه به تولید نمی تواند تحت بررسی بیش از 24 ماه است. وقتی گفت که امنیت ملی بحث شد یک کشش و ICAR بود خسته کننده تلاش صادقانه در راستای منافع عمومی به اجازه آفتاب در Sarna گفت که در خدمت دولت او تا به حال در سراسر گزارش با محتوای حساس که عنوان شد “misnomers.” Sarna قبلا رئیس هیئت مدیره مرکزی مالیات و آداب و رسوم. او گفت: از مقام معاون مدیر کل را سنگین دلایل استناد به ‘تهدید برای منافع ملی’ بند.

اخبار مرتبط

در سفارش Sarna گفت: یک متقاضی نمی تواند اجازه گسترش دامنه RTI پرس و جو در مرحله تجدید نظر است; اما که بود نه در مورد همه. در ابتدا یک گزارش در بازسازی کشاورزی R&D در هند بود به دنبال. نام نویسنده و ماه و سال از ارسال به دولت شد ذکر شده است. هنگامی که افسر اطلاعات در پاسخ با دو غیر مرتبط, سایتهای, در این گزارش نام مشخص شده است. ICAR مرکزی اطلاعات عمومی افسر بود پاسخ داد که گزارش را با او در بخش ICAR آموزش و پرورش همراه است. پاسخ رضايت بخش نبود اما در دادگاه تجدید نظر ICAR اولین استیناف اقتدار یک معاون و مدیر کل گفت این گزارش محرمانه است و افشای آن خواهد بود مغایر با این کشور منافع.

T Ramasami سابق دبیر بخش علم و فناوری به ریاست ‘بررسی دقیق کمیته شورای تحقیقات کشاورزی.’ او تا به حال ارائه گزارش در ماه اکتبر سال 2017 پس از آن وزیر کشاورزی رادا موهان سینگ. “من شخصا فکر نمی کنم او گفت:” وقتی پرسید که آیا افشای گزارش خود را سازش منافع ملی. “من می خواستم این گزارش به بود قرار داده و در حوزه عمومی است.” به گزارش “اموال دولت” و آن تماس خود را به انتشار این گزارش گفت:.

وزارت مالیه پیشنهاد کرده بود بررسی دقیق از 679 خودمختار موسسات به عنوان آنها دولتی پس از هفتم پرداخت کمیسیون به توصیه های خود را در ماه ژوئن سال 2016. بودجه مبلغ سرمایه گذاری برای آنها در FY18 شد Rs 72,200 cr. شرایط مرجع بودند و قاب توسط NITI Aayog و بررسی برای تعیین اینکه آیا یک موسسه بود و تحقق این هدف که برای آن تعیین شد. Ramasami گفته شد برای نگاه به ICAR و اجازه داده شد به گسترش دامنه شامل یک علمی نقد و بررسی. خود را به کمیته برگزار شد 17 جلسات و ملاقات حدود 500 کشاورزان به صورت جداگانه و در گروه های بیش از هشت ماه است. این عمل بخشی از آن گزارش شد 50-صفحات-با 80 صفحه از annexures; 17 توصیه هایی ساخته شده بودند.

کمیته یافت که ICAR پژوهش تمرکز کرده رقیق شده. تنها 11.2 درصد از بودجه خود را برای پژوهش است. بقیه بود برای اداره آموزش و پرورش و گسترش است. اهداف پژوهش بودند تراز وسط قرار دارد به کشاورزان نیاز دارد. “ICAR دانشمندان انجام تحقیقات آنها می خواهند به جای آنچه کشاورزان می خواهید” Ramasami گفت. این 716 Krishi Vigyan Kendras باید به توسعه راه حل های موضعی در مشورت با کشاورزان به جای اقدام تنها به عنوان خط لوله برای ICAR پژوهش است. این پیشنهاد جدا شورای آموزش و ترويج به طوری که ICAR می تواند صرفا پژوهش محور. تا سال 2004 هند دومین شماره از مقالات در کارشناسی کشاورزی مجلات کمیته گفت: اما در حال سقوط به جایگاه چهارم پشت سر ایالات متحده و چین و برزیل است.

Ramasami یافت ماموریت خزش. او را مورد سوال نیاز به 102 موسسات از جمله یکی برای تحقیق در mithun با دو دانشگاه در Nagaland و 33 کارکنان. هر 2019 سرشماری جمعیت mithuns بود 3.8 لاخ از 3 لاخ در سال 2012. از مرکز تحقیقات ملی در وراجی در Dirang در آروناچال پرادش کارکنان 31 از جمله پنج دانشمندان است. تعداد گاومیش در سال 2019 شد 58,000 از 77,000 در سال 2012. او پیشنهاد کرد که تعدادی از ICAR موسسات تواند به کاهش 75.

Ramasami روشن است که تحقیقات بر روی حیوانات و محصولات مورد علاقه خاص مناطق مورد نیاز خواهد بود ولی با وجود نیاز به صورت جداگانه عمودی به عنوان آنها شامل غرق شده و هزینه در محدوده زمانی معین. تحقیقات نیاز به یک inter-disciplinary رویکرد و تبادل افکار. یک موسسه برای حیوانات و محصولات خاص به شمال شرق خواهد شاید کافی است.

Ramasami می گوید او یک “صادق” و “حرفه ای” تلاش است. ارائه شده بود در دفتر نخست وزیر است. آن را با حضور دو اصل دبیران به PM و سه دبیران در وزارت کشاورزی از جمله Trilochan Mohapatra مدیر کل ICAR و دبیر گروه تحقیقات کشاورزی و آموزش و پرورش. دو نفر از وزارت کشاورزی دبیران داده بود نوشته شده ارسالی. این گزارش به تصویب رسید از طریق M S Swaminathan های برجسته کشاورزی دانشمند.

Ramasami است نه انفرادی برای تماس ICAR به تغییر شکل خود را برای دیدار با چالش های قرن 21 کشاورزی هند. در آدرس خود را به هند, اقتصادی, انجمن در ماه دسامبر گذشته کشاورزی اقتصاددان و NITI Aayog عضو رامش Chand گفت: “بخش عمومی R&D در کشور است که نشان از خستگی و درد و رنج از منابع محدودیت انضباطی تکه تکه شدن و عدم رانندگی و الهام بخش است.”

این 2015-16 سروی اقتصادی گفت: دولت مرکزی باید به صرف بیشتر در تحقیقات کشاورزی. اما دانشمندان نیز باید عرق بیشتر به عنوان بهره وری از 63.5 درصد از آنها در محدوده “ضعیف و بسیار ضعیف”. این نظر سنجی تا به حال مهر و سپس مشاور ارشد رییس آرویند سوبرامانیان.

در هند اکسپرس مقاله (بیت.ly/2RMjb14), Ajay Shriram رئیس و ارشد, MD, DCM Shriram یک کشاورز رو شرکت گفت: تحقیقات خروجی از بخش کشاورزی R&D موسسات نگه داشته است و با سرعت خود را به شماره. “تحقیقات بخش دولتی تمایل به کار در انزوا از بازار و نیازهای واقعی کشاورزان و همچنین صنعت است.”

این است که به کسی ICAR سهم. خود را برتر هند موسسه تحقیقات کشاورزی (IARI) توسعه یافته فیلمهای باسماتی گونه است که کمک سخاوتمندانه به صادرات هند درآمد. آن ارقام گندم نیز یک ضربه با کشاورزان (بیت.ly/2tAHTtz). یک پرمحصول در اوایل بلوغ انواع نیشکر طراحی و توسعه توسط یک ICAR دانشمند را پوشش داده است بیش از 70% از تا عصا منطقه فقط در هفت سال است. (بیت.ly/2uqinXX). اما پنبه انقلاب به طور کامل در بخش خصوصی محور با اصلاح ژنتیکی فن آوری است. ما نیاز به بهره وری بهتر در حبوبات و دانه های روغنی و انعطاف پذیر انواع. عمده مواد غذایی تولید و صادرات کشورهای بزرگ را ساخته گام در بهره وری با کمک بیوتکنولوژی کشاورزی. آنها در حال گرفتن بیشتر از کمتر با سنسور مبتنی بر کشاورزی دقیق. هند نشدم در این مناطق است.

Ramasami می گوید: جدا از اراده سیاسی خود را به اجرا در گزارش یک سازمان باید آرمان برای تغییر. این امر می تواند در ICAR علاقه به افشای این گزارش دعوت مطلع بازخورد و دوباره خود را به عنوان یک چالاک تحقیقات سازمان است.

نویسنده وبلاگ در smartindianagriculture.com دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de