چرا چین خنده

صرف نظر از اینکه آیا یا نه Covid-19 ویروس به بیرون درز از یک چینی آزمایشگاه اختلاف هیچ کس که این بیماری همه گیر به حال ریشه های آن در چین است و می تواند بررسی شده است اگر تنها مقامات چینی تا به حال عمل کرده و در زمان. عنوان این مقاله است که نوشته شده است, همه گیر شده است تحت تاثیر قرار 2.6 میلیون نفر از آنها 184,200 اعزام شده است به بهشت.

بنابراین انتظار می رود چین به توبه قبول مسئولیت و صحبت از پیشنهادات را برای این بیماری همه گیر. در مقابل این کشور بی تهاجمی و در یک آمار-بازگشت به حالت. این روشن است از مطالعه مقالات و blogposts نوشته شده توسط چینی دانشگاهیان و روزنامه نگاران و چینی-کارشناسان آمریکایی — مردم که چین با استفاده از آن در روابط عمومی است. وجود یک ارتش بزرگ از آنها درگیر در این فعالیت است.

زبان و تن — که اغلب pontificating — ممکن است متفاوت باشد اما پیام اصلی همان است: “ما یک کشور قدرتمند نمی ظروف سرباز یا مسافر با ما’.

برای مثال آنچه پروفسور ژانگ ژوئن Dean دانشکده اقتصاد دانشگاه Fudan می نویسد: در مقاله ای با عنوان ‘Covid-19 نمی خواهد کاهش جهانی تکیه بر چین. “من باور دارم که Covid-19 همه گیر را تقویت خواهد کرد این وابستگی (تأکید اضافه شده) حداقل به این خاطر که چین در ماه های آینده بسیاری از کشورها (حداقل) در گرفتن یک دسته در ویروس ها و بازگشایی آن اقتصاد است.”

پروفسور ژانگ استدلال می کند که چین نقل مکان کرد تا به ارزش نردبان. رودخانه یانگ تسه دلتا و استان گوانگدونگ — مناطق استفاده می شود که به تولید پوشاک و کفش و مونتاژ الکترونیک — تبدیل به هاب for high-tech نوآوری او اشاره می کند در مقاله منتشر شده در chinausfocus.com. او می گوید که بر خلاف در سال 2008 چین حتی زحمت ارائه محرک به آن اقتصاد — زیرساخت های موجود در برنامه مانند فوق العاده بالا-ولتاژ شبکه های قدرت بین شهری با سرعت بالا راه آهن و شبکه های 5G را حمل آن را از طریق بحران است. با یک کسری مالی کمتر از 3 درصد از تولید ناخالص داخلی چین قطعا می توانیم چنین اقدامات ژانگ می گوید. بعلاوه با چین های اخیر پیشرفت در هوش مصنوعی, اینترنت, از همه چیز و اطلاعات “و نه حتی چین و آمریکا واشدن متوقف خواهد شد تکنولوژیکی مبادلات بین چین و سایر نقاط جهان است.”

زو فنگ مدیر موسسه بین المللی مطالعات دانشگاه نانجینگ عملا می خندد در مفهوم de-جفت از ما و اقتصاد. او می نویسد: شاید اگر چنین افتراق است که در آمریکا ، اگر که اتفاق می افتد “بیش از 350 ، 000 دانش آموزان چینی خواهد بود خارج از آمریکا بیش از شش میلیون گردشگران چینی سالانه نخواهد بازدید و سرمایه گذاری آمریکا در چین رنج می برند.”

به دور از ابراز ندامت به صورت همه گیر, برخی از چینی روشنفکران استدلال می کنند که این یک فرصت برای چین است. در مقاله ای با عنوان ” این است که چین را رهبری جهانی حاضر؟’, Keyu Jin استاد در مدرسه اقتصاد لندن به یاد می آورد که چگونه چین سرمایه گذاری شده در ‘منطقه یورو از بحران بدهی’ (آغاز شد که در سال 2009 زمانی که چندین کشور منطقه یورو نمی تواند بازپرداخت خود را بدهی و یا وثیقه را بیش از بانک بدهکار و تا به حال به bailed.)

“چین به تقویت روابط خود با اروپا با خرید, یونانی, پرتغالی و اسپانیایی اوراق قرضه. همچنین افزایش واردات از اروپا و افزایش سرمایه گذاری وجود دارد,” Keyu می گوید و اضافه کرد که این زمان در اطراف بیش از حد “چین می تواند یک لنگر برای تقاضای جهانی و یک منبع مهم تامین دلیل کسب و کار چینی در حال حاضر سرچشمه بازگشت به زندگی است.”

“صندوق بین المللی پول فاقد منابع عمده وام دهنده یا ارائه دهنده نقدینگی در حالی که جهان پیشرو بانک مرکزی پیشنهاد مبادله امکانات بیشتر به یک دیگر” او می نویسد: اضافه کردن در یک مهربان تن که “چین باید به ارائه کمک های مالی به کشورهای در حال توسعه که در سمت چپ در تلو تلو خوردن در جهانی رکود اقتصادی.” در گذشته این بود که بانک خلق چین است که “ارائه بسته نجات” به کشورهایی مانند پرتغال و آرژانتین و مصر در طول بحران. تن و تنور از این مقاله نشان می دهد که نویسنده می خواهد برای انتقال یک تصور از چین بزرگ دلی; هیچ اشاره ای چگونه چین بهره مند از طریق خرید اوراق قرضه.

کسب و کار مشاور جورج کو چینی-آمریکایی که در خدمت در هیئت مدیره بسیاری از شرکت های آمریکایی پر است از توصیه های جو بایدن حزب دموکرات را presumptive نامزد برای ریاست جمهوری آمریکا باید انجام دهد. “بایدن را” کو pontificates در مقاله ای در آسیا تایمز “را جسورانه ایستاده و توضیح به رای دهندگان است که همکاری با چین را تقویت اقتصاد جهانی از جمله ایالات متحده است.”

یکی همچنین می بیند تمایل به “آمریکا” در کشورهای نخوری چین با توسل به باز چه-aboutery. دکتر کریستینا لین که به توصیف خودش را به عنوان یک مستقر در کالیفرنیا علمی و مشاور متخصص در چین-خاورمیانه روابط در پست وبلاگ خود با عنوان “ایمنی مرور در ما جوانه labs یک امنیت زیستی در معرض خطر’, اسناد “سیستماتیک ایمنی شکست و تکرار عدم رعایت ایمنی” در آمریکا زیستی آزمایشگاه.

ما در دفاعی

به اندازه کافی عجیب, ایالات متحده است که بیشتر تحت تاثیر Covid-19 با نزدیک به یک میلیون نفر تحت تاثیر موارد و 48,000 مرگ و میر است و در دفاعی و آشتی جویانه.

البته بسیاری از ما رهبران سیاسی باید به نام برای تنبیه چین است. قابل توجه عمل تام Crenshaw لایحه معرفی شده توسط سناتور تام پنبه و نماینده دن Crenshaw که به دنبال اجازه می دهد آمریکایی ها به شکایت از چین در دادگاه فدرال برای بازیابی خسارت برای مرگ و آسیب های اقتصادی و آسیب های ناشی از Covid-19 ویروس. نماینده جیم بانک می خواهد رئیس جمهور ایالات متحده برای وادار کردن چین برای از بین بردن مقدار زیادی از بدهی های آمریکا است. چین دارای $1.1 تریلیون دلار در ایالات متحده اوراق قرضه خزانه داری. سرتیپ (Retd) رابرت Spalding یک ماندارین صحبت چین متخصص دیگر گوش خراش منتقد از کشور چین; او می گوید: “بزرگترین تهدید برای موجودیت ما است و نه القاعده و نه داعش و نه پوتین, اما چین است.”

که از جمله انتقادات از چین بیشتر از عصبانیت از اعمال قدرت آشکار می شود زمانی که آنها نگاه در پرتو بینش پرتاب توسط روشنفکران آمریکایی که نشان دهنده روشن به رسمیت شناختن است که ما نمی تواند انجام دهد بسیار در برابر چین است.

شرکت در یک بحث سازماندهی شده توسط شورای روابط خارجی براد Setser آمریکایی اقتصاددان و رئیس سابق کارکنان اقتصاددان در ایالات متحده آمریکا وزارت خزانه داری امیدوار است که “چین به رسمیت می شناسد آنچه در حال حاضر روشن است فرصت تجاری است که ظرفیت خود را برای تامین تجهیزات حفاظت فردی برای پاسخگویی به نیاز جهانی است.”

در حالی که سیاستمداران آمریکایی صحبت از واشدن, Sester اشاره می کند که “جهان به شدت نیاز چین به بیرون و بیرون-تولید در کوتاه مدت.”

Sester معتقد است که چین بسیار کمتر وابسته به صادرات امروز بیش از همیشه قبل از یک نقطه که چندین چینی نویسندگان غالبا ذکر است.

دیپلمات سابق آمریکا رابرت Blackwill (که اتفاقا شده است سفیر آمریکا در هند می خواهد ما برای جلوگیری از یک رویارویی دائمی با چین “خواهد بود که بد برای ما بد برای چین و بد برای جهان است.”

Blackwill می خواهد ما را به سوی “ما تقویت اتحاد” علیه چین — پذیرش است که ما نمی توانیم در چین خود را در آن. او می خواهد ما را به “انرژی دیپلماسی ما با روسیه” از آنجا که روسیه و چین در حال تبدیل شدن به بیشتر استراتژیک در هم پیچیده از جمله در ارتش طرف.”

Elilzabeth C اقتصاد (بله که نام کامل او) مدیر مطالعات آسیا در شورای روابط خارجی می رود یک گام بیشتر و تماس برای ما به پیوستن به آسیا در زیرساخت ها و سرمایه گذاری بانک های چینی ابتکار “به عنوان نمادین مهم حرکت”. خواستار بر دولت آمریکا برای بسیج دیگر چند جانبه موسسات به ارائه مقیاس بزرگ مالی او می گوید: “امیدوارم چینی ها را به طور کامل حمایت کند.” است که به سختی یک تن از صحبت کردن از موضع قدرت.

با وجود همه منفی PR چین خیلی نشسته و می داند آن — توضیح می دهد که آن های اخیر اضافی تجاوز در دریای چین جنوبی است. چین است که با داشتن آخر خنده و به نظر می رسد با بهره گیری از آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de