چرا مدارس باید تجدید نظر تحقیقات

بازنمودی تصویر
  •   توسط Sangita Dutta Gupta

تحقیقات مهم است برای هر موسسه علمی. آن را ایجاد یک بدنه دانش و کمک به حفظ ارز از دانشگاهیان. اساتید را می توانید تحقیق خود را به کلاس درس افزایش تجربه کلاس درس برای دانش آموزان است.
تحقیقات در یک B-مدرسه دارای سه مخاطبان است. یکی علمی مخاطبان—خروجی است peer-reviewed بالا تاثیر مجلات. دو, می توان آن را مفید برای دانش آموزان—این می تواند در نتیجه مطالعات موردی است که ممکن است به نفع دانش آموزان است. سه برای تمرین آن می تواند به حل کسب و کار و یا اجتماعی مشکلات صنعت را می توان به طور فعال درگیر در این تحقیقات است.

مدیریت محققان باید تولید داده که خوب علمی ارزش و که می تواند توسط پزشکان به عنوان مثال برای انجام عمل گرا تحقیقات. مشکل در هندوستان به عنوان جاهای دیگر است که خود را به گرفتن پژوهشی منتشر شده در مجلات مورد بررسی در نظر گرفته شده است مهم برای ارتقاء و پاداش. آن را در زمان, نتایج اساتید درگیر نشده خود را در انجام پژوهش برای حل کسب و کار و یا مشکلات اجتماعی.

اخبار مرتبط

مدارس باید تشویق هر دو علمی و عمل گرا پژوهشی بر اساس اولویت های خود را. برخی از مدارس باید آغاز شده و اهمیت دادن به مقالات منتشر شده در مجلات و روزنامه ها و غیره نیز هست. ب-مدارس نیز نیاز به ایجاد/تشویق پژوهش محور ارومیه با کاهش تدريس خود و یا موسسه-ساختمان بارگذاری. رفتن به جلو مهم است که همه ذینفعان در این تحقیق اکوسیستم—محققان مروج مدارس, پزشکان—کار با هم برای تشویق یک پژوهش که هر دو دانشگاهی ظلم و اجتماعی و کسب و کار تاثیر است.

(نویسنده دانشیار اقتصاد و رئیس مرکز تحقیقات مدرسه بازرگانی دانشگاه کوئینزلند. دیدگاه شخصی)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im