‘چرا ما spotlighting برنامه های سواد آموزی از یک دیکتاتور؟’: Buttigieg scolds برنی سندرز برای کاسترو سخنان

پیت Buttigieg التماس دموکرات در نظر گرفتن پیامدهای انتخاب ایالت و سناتور ” برنی ساندرز سوسیالیستی دموکراتیک برای تبدیل شدن به حزب 2020 نامزد.

“ما در یک شات به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما باید با دقت فکر می کنم در مورد نامزدی سناتور. ساندرز. به عنوان یک دموکرات, من نمی خواهم به توان توضیح داد که چرا ما نامزد خواسته است ما را به نگاه در سمت روشن از کاسترو رژیم” Buttigieg گفت: در طول یک شنبه سی ان ان تاون هال در ایالت کارولینای جنوبی پیش از دولت Feb. 29 اولیه.

“چرا ما spotlighting برنامه های سواد آموزی از یک دیکتاتور ؟” شهردار سابق South Bend, ایندیانا تکرار وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد هر گونه سایه های خاکستری.

این سناتور ورمونت, 78, درو بهت و حیرت از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان پس از او ستایش اواخر قدرتمند کوبا فیدل کاسترو در طول 60 دقیقه مصاحبه طول تعطیلات آخر هفته برای کاسترو برنامه سواد آموزی معرفی شده پس از رهبر قدرت را در این کشور کمونیستی در سال 1959. ساندرز ایستاده بود نظرات خود را در اوایل تاون هال گفت: “آموزش مردم به خواندن و نوشتن چیز خوبی است.”

روز دوشنبه Buttigieg, 38, کاهش یافته است به رها کردن از حزب دموکرات رقابت برای کاخ سفید با توجه به شلوغ مرکز-چپ خط تقسیم کرده است رای گیری اجازه می دهد ساندرز به جمع آوری بسیاری از نمایندگان تا کنون.

“من بهترین جایگزین برای ساندرز سناتور. چون من تنها کسی که در حال ضرب و شتم او در این سال در هر نقطه” گفت: با اشاره به باریک خود را با پیروزی سناتور در آیووا.

Buttigieg نامزدی, اما در برابر یک آزمون بزرگ در کارولینای جنوبی است. او شده است گرفتار در تلاش برای ارتباط با اقلیت دموکرات که شامل یک تاثیرگذار اولیه رای دهندگان و همچنین به عنوان یک پیروزی ائتلاف برای دموکرات ها در انتخابات پارلمانی. او گفت: مخاطبان او “به رسمیت می شناسد” و “فروتنی” چگونه او را به کسب اعتماد از دموکرات ها در “برای اولین بار در جنوب” دولت قبل از آنها به پای صندوقهای رای در روز شنبه.

در حالی که شهردار سابق ایستاده بود او اعتقاد محافظه کار دولت است که مذهبی و موسسات غیر انتفاعی مانند کالج ها و بی خانمان های خیریه باید خود را از دست دادن بودجه فدرال اگر آنها حاضر به استخدام و یا خدمت, گی, مردم, او نیز منعکس شده در چگونه خود گرایش جنسی به عنوان یک گی مرد و تاثیر خود را در کاخ سفید پیشنهاد.

“اگر وجود دارد یک قرص من می تواند و نه می گی و دیگر من شروع به پریدن کرد و در آن گفت:” این جمعیت از قبل گفت: او در حال اجرا “به گی جمهور ایالات متحده و یا رییس جمهور, گی, ایالات متحده است.”

Buttigieg افزود: “چگونه در مورد خدا داشتن حس شوخ طبعی ؟ که این یکی از چیزهایی است که در واقع کمک به من تفاوت را قبل از ما حتی می دانیم نتیجه این مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>