که از تلاش های مشترک با هند برای مبارزه با COVID-19 شیوع

coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus pandemic, COVID-19, world health organization, WHO chief, tedros adhanom ghebreyesus, who india COVDI-19 responseبا توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات بیش از 2 میلیون نفر آلوده به ویروس و بیش از 136,000 که مردم از این بیماری در سطح جهان است. (بازنمودی تصویر)

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به استقبال جهانی بهداشت بدن در همکاری با هند به اهرم استراتژی است که کمک کرد تا کشور خود را برنده جنگ در برابر فلج اطفال به پاسخ به COVID-19 شیوع گفت: از جمله تلاش های مشترک کمک خواهد کرد که شکست دادن این بیماری همه گیر.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته است آن را با هند به وزارت بهداشت و رفاه خانواده به اهرم استراتژی است که کمک کرد کشور ریشه کن کردن فلج اطفال برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

که فلج اطفال نظارت شبکه مشغول به تقویت COVID-19 نظارت و کارکنان این زمینه ادامه خواهد داد برای حمایت از ایمن سازی و رفع سل و بیماری های دیگر.

“خبر بزرگ: @MoHFW_INDIA & @WHOSEARO آغاز سیستماتیک تعامل @که فلج اطفال نظارت شبکه و سایر کارکنان حوزه برای هند #COVID19 پاسخ ضربه زدن به بهترین شیوه و منابع کمک کرد که برنده شدن در جنگ خود علیه فلج اطفال” که مدیر کل توییتی با اشاره هند به وزارت بهداشت و رفاه خانواده و سازمان جهانی بهداشت دفتر منطقه ای جنوب شرق آسیا.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات بیش از 2 میلیون نفر آلوده به ویروس و بیش از 136,000 که مردم از این بیماری در سطح جهان است.

Ghebreyesus ابراز قدردانی به سلامت و رفاه خانواده وزیر Harsh Vardhan “برای رهبری و همکاری” با چه کسی است. “از طریق این تلاش های مشترک ما می تواند شکست #coronavirus و صرفه جویی در زندگی می کند. با هم!”

هند حذف فلج اطفال در سال 2014.

با توجه به که آزادی مطبوعات Vardhan گفت: در دهلی نو است که “زمان و دوباره دولت هند و که با هم نشان داده اند توانایی ما شایستگی و قابلیت را به تمام جهان. با ما همراه دقیق کار انجام می شود با صداقت و فداکاری ما قادر به خلاص شدن از فلج اطفال.”

“همه شما در این زمینه – IDSP (مجتمع بیماری نظارت پروژه) دولت واکنش سریع تیم و که – ما ‘نظارت تاج رزمندگان’. خود را با تلاش های مشترک ما می تواند شکست coronavirus و صرفه جویی در زندگی” Vardhan اضافه شده است.

که در جنوب شرق آسیا و منطقه ای مدیر Poonam Khetrapal سینگ گفت: فلج اطفال نظارت پروژه (که-NPSP) نقش مهمی در تقویت نظارت برای فلج اطفال که تولید مفید و به موقع و دقیق اطلاعات به راهنمای سیاست ها و استراتژی های مداخله تا زمانی که انتقال از پوليو قطع شد در کشور” و اضافه کرد که دیگر که در زمینه کارکنان درگیر با رفع سل و غفلت گرمسیری و بیماری های فشار خون بالا کنترل ابتکار نیز منابع قابل توجه.

سینگ افزود: “اکنون زمان آن است که برای استفاده از تمام تجربه خود را با دانش و مهارت های خود را با همان دقت و نظم و انضباط است که به شما نشان داد در حالی که پایش فلج اطفال فعالیت های, برای حمایت از مناطق با نظارت تماس, ردیابی و مهار فعالیت است.”

که آزادی گفت: نقاط قوت NPSP تیم نظارت و مدیریت داده ها و پایش و نظارت و پاسخگویی به محلی موقعیت ها و چالش ها – استفاده خواهد شد برای تکمیل تلاش های مرکز ملی کنترل بیماری IDSP و شورای تحقیقات پزشکی هند برای تقویت COVID-19 نظارت است.

این NPSP تیم نیز حمایت های اطلاعاتی و بهترین شیوه و کمک به ایالات و مناطق کالیبره کردن پاسخ خود را مبتنی بر انتقال حالات و ظرفیت های محلی.

این که کارکنان این زمینه ادامه خواهد داد برای حمایت از ایمن سازی و نظارت و رفع سل و غفلت بیماری های گرمسیری سینگ گفت: “شیوع بیماری می تواند تاثیر منفی پیشرفت در طیف وسیعی از حوزه ها از مادران و مرگ و میر کودکان به واکسن-بیماری های قابل پیشگیری و قابل درمان شرایط. هند بوده و ساخت شگفت انگیز پیشرفت در این مناطق و ما نمی توانیم برای هند پیشرفت های قابل توجهی را به عقب و یا معکوس شود.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im