که با هشدار نسبت به افزایش Covid-19 در سطح جهان گسترش

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز جمعه هشدار داد در برابر افزایش انتقال از رمان coronavirus.

“در این دنیای جدید و خطرناک فاز” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک نشست خبری در روز جمعه.

که در روز پنج شنبه شاهد بیشترین تعداد موارد گزارش شده در سطح جهان در یک روز.

“بیش از 150 هزار مورد جدید از COVID-19 گزارش گرديد که دیروز در یک روز تا کنون” Ghebreyesus گفت.

“تقریبا نیمی از این موارد گزارش شده از آمریکا با تعداد زیادی نیز گزارش داد از جنوب آسیا و شرق میانه,” او گفت:.

تعداد موارد گزارش شده در سطح جهان دیده می شود سنبله عظیم بیش از گذشته دو هفته س که رئیس گفته بود در یک نشست خبری در اوایل این هفته.

“از آن زمان بیش از 2 سال برای اولین 1,00,000 موارد گزارش می شود. برای دو هفته گذشته بیش از 1,00,000 مورد جدید گزارش شده است تقریبا هر روز” که مدیر کل گفته بود.

او بیشتر کشور خواست هوشیار باشند آنها به عنوان محدودیت برای احیای اقتصاد است.

“بسیاری از مردم طبعا تغذیه با بودن در خانه. کشورهای در حال طبعا مشتاق برای باز کردن جوامع خود و اقتصاد. اما این ویروس هنوز در حال گسترش سریع آن هنوز مرگبار و بسیاری از افراد هنوز هم حساس. ما از همه کشورها و همه مردم به ورزش شدید هوشیاری,” او گفت:.

“ما همچنان به تماس در تمام کشورها به تمرکز بر روی اصول اولیه: پیدا کردن جدا تست و مراقبت برای هر مورد. ردیابی و قرنطینه هر تماس,” او گفت.

منتشر شده در


ژوئن 20, 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de