که برای شروع ارزیابی مستقل از واکنش جهانی به Covid-19

سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه اعلام کرد که آن را شروع به بررسی واکنش جهانی به Covid-19 همه گیر با شروع از مستقل پنل برای همه گیر آمادگی و پاسخ (IPPR).

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک نشست خبری گفت: زمان آن را برای جهان به تأمل در آن آمادگی برای چنین بیماری های همه گیر.

“برای سال های بسیاری از ما هشدار داد که فاجعه بار تنفسی بیماری همه گیر اجتناب ناپذیر بود. مردم از بخش بهداشت و درمان حتی در خارج از بخش سلامت و رهبران ما هشدار درباره فاجعه بار همه گیر” گفت: Ghebreyesus.

“این یک سوال از اگر اما زمانی که. اما هنوز هم با وجود همه هشدارهای جهانی آماده نیست. سیستم های ما آماده بودند. جوامع ما آماده بودند. ما زنجیره تامین فرو ریخت. وقت آن است که بسیار صادقانه انعکاس,” او گفت:.

مستقل پنل

در آن 73 مجمع جهانی در ماه مه اعلام کرده بودند که آن را به شکل مستقل پنل تحت آن هیئت اجرایی به منظور بررسی واکنش جهانی به Covid-19 همه گیر است که تا به جهان توسط طوفان.

هند و اتحادیه وزیر بهداشت و رفاه خانواده Dr Harsh Vardhan حال فرض بر نقش خود به عنوان صندلی که هیئت اجرایی است.

“پانل خواهد بود co-ریاست نخست وزیر سابق نیوزیلند, هلن کلارک و رئیس جمهور سابق لیبریا Ellen Johnson Sirleaf” گفت که.

هیئت اجرایی را برگزاری یک جلسه ویژه در ماه سپتامبر به بحث در مورد پنل پیشرفت.

“من نیز مشورت با دکتر Harsh Vardhan صندلی هیئت اجرایی در زمینه های مداوم و بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی مربوط به Covid-19. در خط با آنچه Dr Vardhan و من موافقت من پیشنهاد برای تماس با یک جلسه ویژه هیئت اجرایی در ماه سپتامبر به بحث در مورد پیشرفت و به هدایت گفت:” چه کسی رئیس.

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد را بیشتر از سرگیری مجمع بهداشت جهانی در ماه نوامبر که در آن مستقل پنل خواهد شد در حال حاضر یک گزارش موقت.

هیئت اجرایی برگزار خواهد شد خود را به طور منظم جلسه در ماه ژانویه است. این پنل در حال حاضر خواهد شد اساسی گزارش از یافته های آن در مجمع بهداشت جهانی در ماه مه 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im