چندین داروهای ضد ویروسی استفاده شده در آزمایش های بالینی در برابر رمان coronavirus بیماری است.

یک تیم از کارشناسان که می سفر به ووهان مرکز از coronavirus بیماری همه گیر در روز شنبه برای بررسی این بیماری شیوع جهانی سلامت بدن در روز جمعه اعلام کرد. 12-عضو تیم که وارد چین روز دوشنبه در ابتدا تعیین شده برای بازدید از تنها در پکن و گوانگدونگ و سیچوان به عنوان استان هوبئی استان و آن استان ووهان شد آشکارا وجود ندارد و از لیست. با این حال این تیم شد و در نهایت با توجه به اجازه بازدید از ووهان توسط دولت چین.

مرگ و میر در چین با توجه به کروناویروس رفته تا به 2,236 فتح کرد گرفته شد در حالی که به طور کلی تایید عفونت موارد باید با صعود به 75,567 این کشور مقامات بهداشت گفت. “کارشناسان بین المللی در حال حاضر در چین به بررسی رمان coronavirus شیوع سفر به ووهان در روز شنبه” دولتی ایسنا به نقل از یک سازمان بهداشت جهانی اعلام شده در ژنو است. کارشناسان تیم است که پیوست چینی بهداشتی کارشناسان صحبت به هوبئی مقامات طول تلفنی و در مورد این بیماری همه گیر وضعیت کنترل و پیشگیری از اقدامات در جوامع و مناطق روستایی مدیریت حیات وحش و دارو و واکسن توسعه شین هوا گزارش شده است.

اخبار مرتبط

علاوه بر کنترل گسترش ویروس عمده وظیفه این است که تیم خود را همراه با همتایان چینی است به آمده تا با یک استاندارد دارو برای درمان این بیماری است. مقامات چینی گفته اند که بیش از نیمی از بیماران در حال درمان با طب سنتی چینی در ووهان کمک کرد که بسیاری از آنها را به بهبود می یابند.

چندین داروهای ضد ویروسی استفاده شده در آزمایش های بالینی در برابر رمان coronavirus بیماری (COVID-19) و برخی از آنها نشان داده شده نسبتا خوب خودکارامدی یک مقام چینی گفت. محققان چینی را تنگ پایین تمرکز خود را به چند داروهای موجود از جمله کلروکين فسفات Favipiravir و Remdesivir پس از چند دور از غربالگری ژانگ خینمین مدیر چین مرکز ملی بیوتکنولوژی, توسعه, تحت وزارت علوم و فناوری گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de