چه کسی می گوید همه گیر معطل; موارد تصویب 13 میلیون

سازمان بهداشت جهانی گفت: Covid-19 احتمالا نمی خواهد ناپدید می شوند در ماه های آینده, و آن را غیر واقعی است انتظار می رود که کامل واکسن در دسترس تبدیل خواهد شد به هر کس بلافاصله. چیزهایی که نمی خواهد به حالت عادی بازگشت برای آینده قابل پیش بینی که یک مقام گفت. موارد تایید شده در سراسر جهان بیش از 13 میلیون نفر است.

“این امر می تواند غیر واقعی انتظار می رود که کامل واکسن در دسترس تبدیل خواهد شد به هر کس بلافاصله و آن را واقع بینانه نیست به انتظار Covid-19 به ناپدید می شوند در ماه های آینده گفت:” مایک رایان, رئیس سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه صحبت کردن در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

“وجود خواهد داشت بدون بازگشت به حالت عادی برای آینده قابل پیش بینی” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس, سازمان, سازمان ملل متحد.

“بهترین راه برای بازگشایی مدارس است به انجام این کار هنگامی که کشورهای موفق در مبارزه با گسترش بیماری” رایان گفت. “به اندازه کافی شناخته شده است در مورد نقش کودکان در انتقال هر چند مطالعات اخیر نشان می دهد که کودکان بیش از 10 بیشتر مستعد ابتلا به عفونت از کسانی که زیر 10 گفت:” ماریا ون Kerkhove این که ویژگی های منجر افسر Covid-19.

موج دوم

کالیفرنیا بسته داخل سالن غذاخوری و میله و دو تا از بزرگترین مدارس گفت: آنها تنها از راه دور و یادگیری با وجود تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کلاس های درس به طور کامل بازگشایی شده است. دولت گزارش یک رکورد تعداد افراد بستری با کوروناویروس.

هنگ کنگ محکم محدودیت در تازه پیشنهاد برای جلوگیری از سودای coronavirus از مارپیچی خارج از کنترل است. سنگاپور اقتصاد سقوط به رکود سه ماهه گذشته به عنوان یک تمدید مستند توقیف کسب و کار و نابود هزینه های خرده فروشی.

حداقل سه بیمارستان در پایتخت فیلیپین منطقه گفت: آنها دیگر نمی تواند قبول coronavirus بیماران به آنها رسیده ایم تخت ظرفیت خود را Covid-19 بخش.

دولتی ملی کلیه و پیوند موسسه گفت: آن رسیده از منطقه خطر در استفاده از تعیین ظرفیت تخت برای coronavirus بیماران با استناد به افزایش قابل توجهی در ميزان عفونت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی.

موارد کوه در استرالیا

مناطق سیدنی اعلام شده شیوع کروناویروس نقاط توسط یک دولت به عنوان مقامات بهداشتی ترس موج دوم از عفونت در ملبورن است در حال حاضر به استرالیا بزرگترین شهرستان.

این اعلامیه توسط دولت ایالتی کوئینزلند بدان معنی است که هر کسی که شده است به مناطق لیورپول و کمپبل شهر در آذربایجان غربی نیاز به قرنطینه در یک هتل باید آنها را وارد کنید کوئینزلند.

ویتنام برای از سرگیری پروازهای چین

در ضمن ویتنام برتر Nguyen Xuan Phuc توافق برای از سرگیری پروازهای بین ویتنام و چین با توجه به یک پست در ویتنام وب سایت دولت که به استناد اطلاعات از جلسه کابینه در این بیماری همه گیر.

فرکانس و شرایط را برای حمل و نقل مسافر باید به تصمیم دو کشور مقامات حمل و نقل هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im