رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: او تاسف ایالات متحده (US) رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به جلو و بودجه برای این سازمان اما در حال حاضر زمان برای جهان به اتحاد در مبارزه با کروناویروس جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت باعث محکومیت از رهبران جهان به عنوان جهانی coronavirus عفونت گذشت 2 میلیون مارک.

ایالات متحده در جهان است, بدترین کشور آسیب دیده و آن coronavirus مرگ و میر در صدر 30,000 روز چهارشنبه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. این مرگ و میر دو برابر شده اند فقط در یک هفته و یک رکورد تک روز افزایش برای دومین روز در یک ردیف.

جدید ما موارد در حال افزایش است, حدود 25,000 یک روز از اوج 35,000 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این اطلاعات نشان می دهد که ملت تصویب اوج جدید کروناویروس عفونت و که او را اعلام دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد در روز پنج شنبه.

پس از به تدریج در حال تبدیل شدن بیشتر خصمانه نسبت به ژنو مبتنی بر کسانی که تهمت متهم آن در روز سه شنبه از ترویج چینی “دروغ” در مورد این ویروس گفت: با این حال احتمالا بدتر از شیوع بیماری است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus یک کنفرانس خبری گفت که آمریکا “بوده است دیرینه و دوست سخاوتمندانه است و ما امیدواریم که آن را ادامه خواهد داد تا.”

“است که به بررسی تاثیر بر کار ما از هر گونه خروج از آمریکا کمک های مالی و ما با شرکای خود برای پر کردن هر گونه شکاف و اطمینان از کار ما همچنان بدون وقفه” Tedros اضافه شده است.

جهانی بهداشت مبارز و کمک کننده بیل گیتس توییتی که “توقف کمک های مالی برای سازمان جهانی بهداشت در طول بهداشت جهانی در بحران است به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل … جهان نیاز دارد که در حال حاضر بیش از همیشه است.”

اما واشنگتن نشان داد هیچ نشانه ای از نرم شدن مواضع خود به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo فشرده چین دیپلمات ارشد نیاز برای شفافیت و تبادل اطلاعات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

وجود دارد یک علامت جهانی از وحدت میان گروه 20 اقتصادهای بزرگ از جمله آمریکا که توافق به حالت تعلیق بدهی پرداخت برای فقیرترین کشورهای جهان از مارس 1 تا پایان سال است. جلسه میزبان عربستان سعودی گفت: این آزاد کردن بیش از 20 میلیارد دلار برای آنها به صرف در سیستم های بهداشتی.

پول رفتن به جاهای دیگر

به ما کمک بیش از 400 میلیون دلار به این که در سال 2019 حدود 15 درصد از بودجه خود را.

ارشد گفت: دولت واشنگتن را متوقف $58 میلیون “ارزیابی مشارکت” که در آن با توجه به پرداخت برای سال 2020 است.

ایالات متحده نیز به طور سنتی فراهم می کند چند صد میلیون دلار در سال در بودجه داوطلبانه به خاص که برنامه های. “این پول صرف خواهد شد با شرکای دیگر” گفت: یک دوم ارشد تهمت رسمی دولت.

این است که دادگاه تجدید نظر برای بیش از 1 میلیارد دلار به طور خاص به صندوق عملیات در برابر این بیماری همه گیر که رسید 2 میلیون موارد تایید شده در چهار شنبه, از جمله بیش از 131,000, مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

شهر نیویورک مرکز ما اپیدمی آن تجدید نظر Covid-19 مرگ و میر به شدت بالاتر به حدود 11,000 — در حدود یک سوم از کلی ما در مجموع شامل قربانیان احتمالی که در اثر بیماری که آزمایش نشده.

اما کاهش بستری شدن در بیمارستان و نیاز به مراقبت های ویژه برای coronavirus بیماران در سراسر ایالت نیویورک درخواست فرماندار اندرو کومو می گویند روز چهارشنبه که ترس از آن سیستم بهداشت و درمان تبدیل شدن به ضعف بود و نه محقق.

بسیاری از سخت ترین ضربه کشورها باید اذعان کرد که آنها نتوانستند به ثبت نام تعداد زیادی از coronavirus مرگ و میر در میان سالمندان ساکن در خانه های سالمندان که در آن تست نادر است.

داده ها از بلژیک نشان داد که تقریبا نیمی از آن coronavirus مربوط به مرگ و میر رخ داده بود در خانه های سالمندان.

کاهش مستند

اسپانیا و ایتالیا که تقریبا 40,000 coronavirus مرگ و میر در بین آنها آغاز کرده اند در این هفته اجازه می دهد تا برخی از غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی به امید آمدن قفل-کردن اقتصاد nosediving به رکود است.

که گفت: جهان ایستاده بود در یک “محوری مقطع” و کشورهایی که کاسته محدودیت باید صبر کنید حداقل دو هفته به منظور بررسی تاثیر قبل از کاهش بیشتر است.

آنگلا مرکل روز چهارشنبه گفت: برخی از مغازه ها در آلمان می تواند بازگشایی در هفته آینده و مدارس اجازه داده می شود برای باز کردن به تدریج از مارس 4, اما این, اجتماعی, فاصله, قوانین باقی می ماند در محل در حال حاضر.

اما انگلستان افسر ارشد پزشکی گفت که اگر چه بریتانیا تقریبا با 13,000 مرگ و میر بود و احتمالا به اوج خود اپیدمی آن را بیش از حد به زودی به فکر می کنم در مورد گام های بعدی.

برخی از 94 درصد از آمریکایی ها شده اند و تحت دولت stay-at-home سفارشات اما یک گزارش رسمی بهداشت گفت: فرمانداران در حدود 20 متحده در امان بدترین شیوع کروناویروس ممکن است شروع به بازگشایی اقتصاد خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن آوریل 1 تاریخ مورد نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تشکیل گروه مشورتی در مورد چگونه برای باز کردن این کشور است. در روز چهارشنبه Amazon.com مدیر اجرایی جف بزوس و Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل شرکت در کاخ سفید کنفرانس تلفنی, شرکت های خود گفت.

در یک یادآوری زنده از آسیب های اقتصادی ساخته شده توسط تلاش برای جلوگیری از بحران بهداشت و درمان داده ها نشان می دهد اقتصاد آمریکا در رکود و گزارش های مداوم عرضه بیش از حد نفت خام و سقوط تقاضا فرستاده جهانی سهام در حال سقوط است.

این MSCI سنج سهام در سراسر جهان کاهش یافت و 2.4 درصد در آژانس بین المللی انرژی پیش بینی 29 میلیون بشکه در روز فرو رفتن در مارس تقاضای نفت به سطح دیده نمی شود در 25 سال و خرده فروشی در ایالات متحده سقوط 8.7 درصد در ماه مارس است.

در سمت روشن 106 سال کانی Titchen تصور می شود قدیمی ترین بیمار در انگلیس به ضرب و شتم coronavirus بود از بیمارستان مرخص شد. “من احساس می کنم بسیار خوش شانس است که من در مبارزه با این ویروس” او گفت:. “من نمی تونم صبر کنید برای دیدن خانواده من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im