که رسمی clarifieson انتقال Covid-19 از افراد بدون علامت

یک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت (WHO) روشن روز سه شنبه که اظهارات او در نادر بودن انتقال جدید کروناویروس از ناقل بدون علامت بود اشتباه Agence France Presse گزارش شده است.

ماریا ون Kerkhove سازمان بهداشت جهانی را Covid-19 ویژگی های رهبری گفته بود که بر اساس مطالعات انجام شده در بدون علامت حامل انتقال از این موارد بود “بسیار نادر است.”

“ما تعدادی از گزارش های از کشورها که انجام می دهند بسیار دقیق تماس ردیابی. آنها پس بدون علامت موارد آنها زیر در تماس است و آنها در حال پیدا کردن ثانویه انتقال به بعد. این بسیار نادر است,” او گفت: مجازی کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

اظهارات او رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی و موجب واکنش از جامعه علمی است.

“بر خلاف آنچه که اعلام شده است از نظر علمی ممکن است به اثبات می کند که بدون علامت حامل SARS-CoV-2 بسیار عفونی” پروفسور گیلبرت Deray از Pitie-Salpetriere بیمارستان در پاریس گفت در توییتر.

لیام Smeeth بالینی اپیدمیولوژی استاد در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت که او “کاملا شگفت زده” که رسمی را در سخن گفتن.

“وجود دارد باقی می ماند علمی قطعیت اما بدون علامت عفونت می تواند حدود 30 درصد به 50 درصد از موارد است. بهترین مطالعات علمی به تاریخ نشان می دهد که تا نیمی از موارد آلوده شد از بدون علامت و یا قبل از علامت مردم,” او گفت:.

پس از غلیان احساسات واکنش های ون Kerkhove بعد ارسال شده در توییتر که خلاصه ای در انتقال است.

“مطالعات جامع در انتقال از افراد بدون علامت هستند دشوار است به انجام, اما شواهد موجود از تماس با ردیابی گزارش شده توسط کشورهای عضو نشان می دهد که asymptomatically-افراد آلوده بسیار کمتر احتمال دارد به انتقال ویروس از کسانی که دچار علائم” آن را گفت.

در بحث retelecasted شنبه در که حساب توییتر ون Kerkhove اشاره کرد که او می خواست برای روشن شدن یک سوء تفاهم است.

“من با اشاره به تعداد بسیار کمی از مطالعات برخی دو یا سه” و پاسخ به یک سوال…من نه بیان یک سیاست که” او گفت:.

“من با استفاده از عبارت” بسیار نادر ” و من فکر می کنم که یک سوء تفاهم به دولت است که بدون علامت انتقال در سطح جهان بسیار نادر است. آنچه که من بود با اشاره به مجموعه مطالعات,” او اضافه شده است.

که COVID-19, coronavirus بدون علامت

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im