که رسمی به نظر می رسد برای گول زدن گزارشگر سوال در مورد تایوان در ویدئو ویروسی

یک مقام ارشد با سازمان بهداشت جهانی به نظر می رسد به وانمود کردن مسائل مربوط به اتصال هنگامی که خبرنگار پرسید: در مورد تایوان و ضمنی آن را بخشی از چین است.

یک خبرنگار با رادیو تلویزیون هنگ کنگ شد مصاحبه با ارشد که مشاور بروس Aylward کانادایی ، Aylward به نظر می رسید برای هدایت و منحرف کردن سوال در مورد تایوان در مصاحبه ای که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

چین ادعای حاکمیت بر این جزیره گرچه تایوان خود دولت و اشاره به خود را به عنوان جمهوری خلق چین است. تایوان است نه دولت عضو که همان چیزی است که باعث خبرنگار بپرسید اگر این سازمان را “تجدید نظر در تایوان عضویت” در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Aylward خیره به دوربین می کند و در پاسخ به این سوال از قبل گفت: “من با عرض پوزش من نمی تواند بشنود شما سوال” او در نهایت گفت.

“اجازه دهید من تکرار سوال” خبرنگار پاسخ می دهد قبل از Aylward بلافاصله پاسخ “نه که خوب است. بیایید حرکت به یک دیگر پس از آن.”

خبرنگار در ادامه به مطبوعات و گفت: او “کنجکاو” در مورد “تایوان است.”

Aylward پس از آن به نظر می رسد به نگاه کردن در صفحه کلید خود را قبل از فید های ویدئویی به طور ناگهانی خاموش شود. خبرنگار تصمیم می گیرد به او را به عقب و رسیدگی به موضوع را یک بار دیگر.

“من فقط می خواهم برای دیدن اگر شما می تواند به نظر کمی در نحوه تایوان انجام شده تا کنون از نظر حاوی ویروس” او می پرسد.

“ما در حال حاضر صحبت در مورد چین” Aylward پاسخ می دهد. “و شما می دانید زمانی که شما نگاه کنید در تمام مناطق مختلف چین در واقع آنها تمام انجام می شود کاملا یک کار خوب. به طوری که من می خواهم به شما بسیار سپاسگزارم برای دعوت ما را برای شرکت و موفق باشید به شما رفتن به جلو با نبرد در هنگ کنگ است.”

به واشنگتن آزما رسیده به این که از نظر اما نه بلافاصله دریافت پاسخ.

تایوان تا به حال بیش از 280 مورد از COVID-19 و دو مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد و در چین مرکزی در اواخر سال گذشته با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ردیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>