که راه اندازی Covid-19 قانون آزمایشگاه به مجموع اطلاعات حقوقی از بیش از 190 کشور

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در چهار شنبه راه اندازی Covid-19 قانون آزمایشگاه به جمع آوری و به اشتراک گذاری همه گیر حقوقی مربوط به اسناد از بیش از 190 کشور در سراسر جهان است.

این طرح به منظور کمک به کشورهای “ایجاد و پیاده سازی قوی چارچوب های حقوقی برای مدیریت این بیماری همه گیر”.

“هدف این است که به اطمینان حاصل شود که قوانین حفاظت از سلامت و رفاه افراد و جوامع و که آنها پایبند به استانداردهای بین المللی حقوق بشر” می خواند رسمی مطبوعاتی.

این یک پروژه مشترک برنامه توسعه سازمان ملل (UNDP) که مشترک ملل متحد در مورد اچآیوی/ایدز (UNAIDS) و اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون.

“قوی چارچوب های حقوقی مهم برای ملی Covid-19 پاسخ گفت:” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل. “قوانین است که تاثیر درمانی اغلب سقوط در خارج از بخش سلامت ، به عنوان بهداشت جهانی است چارچوب های حقوقی باید در تراز وسط قرار دارد با تعهدات بین المللی برای پاسخ به زمان و ظهور عمومی خطرات بهداشتی. یک بنیان قوی از قانون برای سلامت مهم تر است در حال حاضر از همیشه قبل از.”

“قوانین و سیاست هایی است که ریشه در علم شواهد و حقوق بشر می تواند مردم را قادر می سازد برای دسترسی به خدمات بهداشتی و محافظت از خود را از Covid-19 و زنده رایگان از انگ و تبعیض و خشونت گفت:” آخیم اشتاینر UNDP مدیر.

ضعیف طراحی شده قوانین می تواند به اثبات مضر به جهانی Covid-19 تلاش با توجه به ذینفعان.

“مضر قوانین می تواند باعث تشدید انگ و تبعیض و تجاوز به حقوق مردم و تضعیف سلامت عمومی پاسخ گفت:” photojournalism, مدیر اجرایی UNAIDS. “برای اطمینان از پاسخ به همه گیری موثر هستند انسانی و پایدار, دولت باید با استفاده از قانون به عنوان یک ابزار برای رعایت حقوق بشر و کرامت افراد مبتلا Covid-19.”

این Covid-19 قانون آزمایشگاه است که در اصل یک پایگاه داده است که جمع آوری اسناد و مدارک مربوط به قوانین اجرا شده توسط کشورهای در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“این شامل حالت اضطراری اعلان قرنطینه اقدامات و بیماری و نظارت قانونی اقدامات مربوط به ماسک-پوشیدن اجتماعی فاصله و دسترسی به دارو و واکسن. پایگاه داده و ادامه خواهد داد به رشد بیشتر کشور ها و تم ها در حال افزود:” آژانس بهداشت گفت.

قانون آزمایشگاه را نیز شامل تحقیقات در چنین چارچوب های حقوقی همراه با پیامدهای آن, با تمرکز بر حقوق بشر تاثیر بهداشت عمومی ، این به معنای بیشتر کمک های اجتماعی و اقتصادی در پس همه گیر بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *