که آیا شما فکر می کنم شما هستند؟: ژاپن PM شینزو آبه انتقاد بیش از توییتر تصویری

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه انتقاد قرار گرفته بود به شدت توسط Twitterati پس از او به اشتراک گذاشته یک ویدیو از خود lounging در یک مبل آغوش گرفتن سگ خود را نوشیدن چای و خواندن. در عنوان او از مردم خواست تا در خانه بماند.

لحظات پس از پست خود که “آیا شما فکر می کنم شما هستند ؟” شد بالا روند در توییتر با کاربران و گفت آبه پیام بود کاملا ظالمانه برای کسانی که مبارزه را به پایان می رسد دیدار.

آبه ساخته شده تصویری با سگ حیوان خانگی خود را در پاسخ به معروف موسیقی Gen Hoshino که آپلود یک ویدیو از خودش آواز و رقص و خواسته مردم را به انجام همان, با توجه به گزارش رویترز.

“در زمانی که مردم در حال مبارزه برای بقا را نشان می دهد تصویری از جمله لوکس … یکی نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم ‘که آیا شما فکر می کنم شما هستند ؟” یک کاربر توییتر اظهار نظر.

تعدادی از رمان coronavirus موارد در ژاپن پیشی گرفته است 7,000 با بیش از 120 مرگ و میر گزارش شده است. این اولین تعطیلات آخر هفته پس از ژاپن اعلام وضعیت اضطراری در عمده مراکز جمعیتی برای مبارزه با گسترش coronavirus طبق گزارش رویترز.

شینزو آبه پیشتر گفته است که ژاپن نیست و نیازی به مستند مراحل را مانند کسانی که در خارج از کشور. “قطار در حال اجرا خواهد شد و سوپر مارکت ها باز خواهد بود. وضعیت اضطراری به ما اجازه خواهد داد برای تقویت جریان مراحل برای جلوگیری از افزایش عفونت در حالی که اطمینان حاصل کرد که فعالیت های اقتصادی پایدار است تا آنجا که ممکن است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im