که هشدار علیه استفاده از ‘ایمنی گذرنامه برای افرادی که coronavirus آنتی بادی

تیوی سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که کشورها باید با احتیاط در مورد صدور گواهی برای افرادی که coronavirus آنتی بادی است.

که صادر شده هشدار علمی کوتاه منتشر شده در روز جمعه. آن اشاره کرد که به عنوان جهان شروع به بازگشایی به آرامی در طول coronavirus همه گیر برخی از کشورها شروع بحث در مورد استفاده از گواهی ایمنی به منظور اجازه می دهد افرادی که قبلا در معرض ویروس برای بازگشت به کار هر چه زودتر.

این که ادعا می کند به اندازه کافی وجود ندارد اثبات به پشتیبانی این نتیجه رسیدند که مردم با آنتی بادی می تواند هنوز هم در خطر است.

“در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت” را که گفت که در این مختصر.

“در این نقطه در همه گیر وجود ندارد شواهد کافی در مورد اثر آنتی بادی با واسطه ایمنی برای تضمین دقت و صحت از ‘ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی'” که ادامه داد.

در اوایل این ماه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مفهوم ایمنی گذرنامه می تواند برخی از شایستگی “تحت شرایط خاص.”

“این یکی از آن چیزهایی است که ما بحث در مورد زمانی که ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می دانیم که مردم آسیب پذیر هستند و نمی,” او توضیح داد. “این چیزی است که مورد بحث قرار گرفته.”

چه کسی گفت که به جای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس استفاده از گواهی ایمنی ممکن است “افزایش خطرات ناشی از ادامه انتقال است.”

شده اند وجود دارد بیش از 2.8 میلیون نفر تایید موارد عفونت کروناویروس در سراسر جهان و در حدود 200 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im