که خواستار قوی تر کل جامعه رویکرد’ در جنوب شرق آسیا برای مبارزه با Covid-19

در میان گسترش سریع coronavirus و در ادامه چالش های سازمان بهداشت جهانی (WHO) امروز با تاکید بر قوی تر کل جامعه و تمام تلاش دولت در جنوب شرق آسیا و منطقه است. این باید انجام شود برای جلوگیری از یک مسافت طولانی با این بیماری همه گیر و جلوگیری از ریزش بیشتر از ارزش انسانی و منابع دیگر به عنوان در هر مورد که انتشار رسمی.

پرداختن به موضوع Dr Poonam Khetrapal سینگ مدیر منطقه ای که در جنوب شرق آسیا اظهار داشت: در انتشار رسمی: “یک رویکرد جامع تر مورد نیاز است با جوامع در مرکز ما پاسخ. مهمتر از همه جوامع نیاز به درگیر شود و قدرت تصمیم گیری مناسب و اقدامات. تعهد باید در هر یک. در این مرحله هر کس نیاز به کمک برای به حداقل رساندن سلامت و همچنین اجتماعی و اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر.”

که به ذکر است که در روزهای اخیر و هفته های کشورهای منطقه گرفته اند تصمیم گیری های دشوار از جمله اجرای بی سابقه فیزیکی فاصله اقدامات لازم برای دستگیری این ویروس گسترش یافته است.

آن گفت که نزدیک به 1.5 میلیارد نفر در بنگلادش و هند و میانمار و نپال و سریلانکا و تایلند با هم – در حال حاضر تجربه مستندات. پشتیبانی شده توسط جوامع جهان شروع خواهد شد برای دیدن تاثیر این اقدامات در هفته های آینده. به طور همزمان این نیز یک فرصت برای کشور به منظور افزایش ظرفیت های خود را در سیستم های بهداشتی.

“در هر صورت خوشه ای و شواهد از جامعه انتقال می باید به شدت در پاسخ به. اساسی بهداشت عمومی اقدامات مانند فعال مورد تشخیص, انزوا, تست, درمان, و, تماس, ردیابی در میان ما قدرتمند ترین ابزار. قوی نظارت مورد نیاز است برای ارزیابی و راهنمای مبتنی بر شواهد اقدامات” دکتر Khetrapal سینگ گفت.

مدیر منطقه ای برگزار شد یک جلسه مجازی با وزرای بهداشت منطقه به بررسی چالش ها. بسیاری از کشورهای برجسته نیاز ضروری پزشکی, تجهیزات تست کیت تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و ارتقای سلامت, سیستم, ظرفیت, به خصوص برای پاسخگویی به جامعه انتقال است.

مدیر منطقه ای گفت که ادامه خواهد داد به کار با این بیماری همه گیر زنجیره تامین شبکه ای را برای اطمینان از همه در معرض خطر و شدت آسیب دیده کشور پشتیبانی می شوند.

“این کمبود به یک مشکل جهانی و یکی است که تاثیر قابل توجهی بر پاسخ. اگر ما نمی توانیم محافظت از سلامت کارگران و قادر به تست به اندازه کافی ما را به مبارزه با یک دست گره خورده است,” او گفت:.

مدیر منطقه ای اقدام کشورهای منطقه برای شرکت در این که همبستگی محاکمه. هند و اندونزی و تایلند امضا کرده اند تا برای چند کشور محاکمه خواهد شد که در مقایسه ایمنی و اثربخشی چهار داروهای مختلف یا مواد مخدر ترکیبات در برابر COVID-19.

“این یک تاریخی انجام خواهد شد که به طور چشمگیری کاهش زمان مورد نیاز برای تولید شواهد قوی در مورد آنچه داروهای موثر در درمان COVID-19. بیشتر کشورهایی که عضویت سریع تر ما را به نتایج. من مصرانه از همه کشورها به ثبت نام” دکتر Khetrapal سینگ گفت:

او افزود که به زودی راه اندازی دومین پروتکل برای همبستگی آزمایشی است که کمک خواهد کرد که ایجاد شيوع و بروز عفونت و آینده رفتار ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im