کاخ سفید unfollows PM مودی رئیس Kovind در توییتر

نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است. (عکس)

فقط چند هفته پیش نخست وزیر نارندرا شد تنها نخست وزیر زن در جهان به دنبال کاخ سفید در توییتر. توسعه ایجاد وزوز به عنوان ساعت مودی تنها غیر آمریکایی رهبر به دنبال کاخ سفید است. اما آن را در حال حاضر پدید آمده است که توییتر رسیدگی به کاخ سفید محل اقامت رسمی رئیس جمهور ایالات متحده Dnald مغلوب ساختن پیشی جستن زیر دیگر نخست وزیر بزرگترین دموکراسی جهان.

علاوه بر این نخست وزیر در کاخ سفید نیز unfollowed رئیس جمهور رام نات Kovind و دفتر نخست وزیر علاوه بر توییتر دسته از سفارت هند در ایالات متحده آمریکا است. کاخ سفید حساب کاربری در سایت میکروبلاگینگ است که با بیش از 22 میلیون نفر است.

اخبار مرتبط

کاخ سفید حساب رسمی توییتر در حال حاضر به شرح زیر مجموع 13 نفر است. هیچ کدام در این میان 13 حساب های مرتبط به هند یا هر کشور دیگر از ما و یا هر غیر آمریکایی فردی است. 13 حساب توسط کاخ سفید شامل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دفتر POTUS همسرش, Melania, معاون رئیس جمهور, مایک پنس و دیگران که به طور مستقیم به رئیس جمهور.

نادر حرکت به دنبال PM مودی توسط کاخ سفید آمد فقط پس از هند توافق کردند به تهمت درخواست اجازه می دهد تا صادرات داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به آمریکا برای درمان coronavirus بیماران. آن را نیز دیده می شود به عنوان بازتابی از رشد اعتماد متقابل بین دو نفر از دوستان زیر مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در آخرین هفته از ماه فوریه و اسراف خوش بود که گفته به او در طول سفر.

نارندرا نخست وزیر در میان فعال ترین کاربران از سایت های رسانه های اجتماعی به خصوص در توییتر که او استفاده می کند برای برقراری ارتباط با توده های مردم است. او بیش از 55 میلیون دنبالکننده در توییتر. ما رئیس جمهور تهمت تنها سیاستمدار در جهان است که بیشتر پیروان از ساعت مودی در سایت میکروبلاگینگ. مغلوب ساختن پیشی جستن است 79.8 میلیون پیروان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im