پیتر ناوارو شکار مرموز تهمت رسمی دولت پشت ناشناس ارسال به تمام کتاب و بحرانی نیویورک تایمز قطعه نظر در مورد کاخ سفید است.

کاخ سفید تجارت مشاور آغاز خود را غیر رسمی به بررسی ریشه کن کردن “ناشناس” در کنار چند تن دیگر با توجه به Daily Beast. کاخ سفید مشاور پت Cipollone رهبری دولت را بررسی رسمی به شانه را از طریق صفوف از مقامات برای شناسایی نویسنده. یک گروه از شورای امنیت ملی کارکنان نیز انجام یک جستجو.

ناوارو وارد نوشتن نمونه از تعدادی از مقامات در دولت بود و نمونه ها در مقایسه با ناشناس ستون و کتاب با تمرکز بر چگونه نویسنده سازه جملات و با استفاده از عبارات خاص. منابع آشنا با ناوارو را بررسی گفته او شناسایی یک مظنون و تحویل داده و یافته های خود را در یک گزارش با توجه به Cipollone.

ناشناس شناخته شده است تنها به عنوان یک ارشد تهمت رسمی دولت نوشت که یک بحرانی سپتامبر 2018 نیویورک تایمز ستون و همچنین به عنوان یک کتاب با عنوان هشدار دهنده است.

هر دو اثر مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و صحبت از “مقاومت” در داخل دولت تلاش برای خنثی کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

هویت ناشناس فراموش خبرنگاران و مقامات دولتی از نیویورک تایمز نظر قطعه به نظر می رسد. تهمت استفاده کرده است این مقاله به تقویت این اتهام که برخی در دولت او از جمله اوباما holdovers در حال کار در مقابل دستور کار خود دارد.

هفته گذشته سابق آمریکا وکیل جو diGenova یک وکیل که کار شده است در اوکراین-استیضاح جنجال گفت که او و همسرش ویکتوریا Toensing شد گفت: “یک مقام ارشد دولت” که “ناشناس” شناخته شده بود به عنوان یک مقام رسمی مشغول به کار در کاخ سفید خواهد بود و حذف شد “به زودی.”

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به حذف چند از مقامات از مدار خود شده اند که انتقادی از او. مغلوب ساختن پیشی جستن محروم سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman از شورای امنیت ملی نقش و به یاد می آورد سفیر ایالات متحده گوردون Sondland از پست خود در اتحادیه اروپا پس از هر دو مقامات شهادت در برابر تهمت در خانه دموکراتها استیضاح بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im