یک اسپانیایی گشت مرزی رسمی حضور خواهد دولت از اتحادیه به عنوان مهمان کاخ سفید در یک حرکت توصیف داخلی در وزارت امنیت داخلی به عنوان تلاش برای به نمایش گذاشتن یک nonwhite نماینده آژانس.

یک مقام ارشد وزارت امنیت داخلی رسمی که صحبت ناشناس گفت: گشت مرزی معاون رائول Ortiz برداشت شد چرا که او اسپانیایی, در حالی که رئیس خود را رئیس رادنی اسکات سفید است. دومین مقام رسمی مسابقه و درک سازمان و مدیریت شد و عوامل در تصمیم گیری.

این انتخاب کمک می کند تا رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در مورد خود مرز و سیاست های مهاجرتی از جمله تلاش های خود را برای محدود کردن مهاجرت های غیر قانونی که مبتنی بر نژاد.

“آن را می شود درست به ‘چهره سفید’ مسائل” اولین DHS رسمی گفت: با اشاره به واشنگتن آزما گزارش در ماه نوامبر از گمرک و حفاظت مرزی علامت سر مورگان گفتن گشت مرزی مقامات او نگرانی در مورد نامگذاری یک فرد سفید منجر به آژانس. مورگان, چه کسی به رئیس جمهور تهمت اخراج در سال 2017 و rehired در سال 2019 نیز سفید است. مورگان در نهایت انتخاب اسکات به جای کارلا کشيش که رفتگان هفته گذشته است. اورتیز ترویج شد و از پست خود در جنوب تگزاس به دفتر مرکزی آن در واشنگتن است.

همان رسمی گفت که کاخ سفید معمولا می پرسد سازمان برای مهمان توصیه. در این مورد CBP ارائه شده خواهد بود تا اورتیز و احتمالا اسکات. هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از گزینه های CBP به کاخ سفید است.

کاخ سفید را انکار کند که Ortiz انتخاب شد بر اساس نژاد او, پاسخ به سوالات تنها با یک پاراگراف مثال Ortiz بیوگرافی. CBP بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

حضور یک گشت مرزی رسمی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را برجسته رکورد خود را در مهاجرت به خصوص موفق defusing از بهار گذشته به مرز بحران است. در شب دوشنبه مرز دلهره اعداد نشان دادن یک هشتم ماه متوالی کاهش در مرز گشت دستگیری از مردم از ورود به کشور به بیرون درز شد به آسوشیتد پرس.

اولین رسمی و منبع دیگری در DHS آشنا با مدیریت و رویکرد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را وقف بخشی از سخنان خود به تلاش های خود را نه تنها در پایان دادن به بحران انسانی در مرز اما به مخالفت خود را به “پناهگاه شهرستانها.”

پناهگاه مناطق آزاد مهاجران غیر قانونی پس از آنها قرار وثیقه یا خدمت از جمله کسانی که با محکومیت های کیفری بدون اطلاع اداره مهاجرت و گمرک. فدرال افسران در یخ نگاه محلی بازداشت برای دیدن اگر یک فرد به طور قانونی و یا غیر قانونی در این کشور و درخواست آنها برای انتقال به زندان فدرال به آغاز روند اخراج. پناهگاه مناطق عمدتا رد.

آژانس سرپرست مت Albence شروع به صحبت کردن بیشتر در پناهگاه مناطق در اواخر سال گذشته و آژانس تلاش برای مبارزه با پناهگاه مناطق در دادگاه در حال رشد است.

کاخ سفید اعلام کرد که روز شنبه آن را نیز درخشش یک نور افکن در Jody جونز از کالیفرنیا که برادر کشته شد توسط یک فرد میگویند که زندگی در ایالات متحده پس از اخراج دو بار.

“در تاریخ 17 دسامبر 2018, جودی برادر Rocky جونز ضرب گلوله کشته شد یک مهاجر غیر قانونی در شهرستان تولار ایالت کالیفرنیا” کاخ سفید انتشار اعلام کرد. “جنایی بیگانه که مرتکب این قتل بی رحمانه قبلا دستگیر شده و به جرایم خشونت آمیز و تا به حال دو بار تبعید شده. جنایی بیگانه دستگیر شد و در ماه دسامبر سال 2018 برای ششمین بار اما به دلیل کالیفرنیا پناهگاه سیاست های دولت او از زندان آزاد شد. چند روز بعد او رفت و در 24 ساعت ‘ترور,’ مجروح شدن چندین نفر, سرقت از یک ایستگاه گاز, پیشرو در اجرای قانون در شکار کردن با سرعت بالا و کشتار 51 ساله راکی بود که شناخته شده به عنوان یک نوع و روح لطیف. راکی در پشت برگ یک دختر گرانبها و 4 برادر.”

قانونگذاران آوردن مهمانان با مهاجرت تم شامل Rep. روبن Gallego آریزونا که دعوت شده اقدام معوق برای ورود دوران کودکی گیرنده ونسا مندز; Rep. هنری Cuellar تگزاس خواهد شد که با 18-year-old Alex Rodriguez, که گفت که او امیدوار است برای پیوستن به گشت مرزی پس از کالج و تشکر. اندی Biggs آریزونا که به دعوت مری ان Mendoza, مادر یک افسر پلیس که درگذشت به عنوان یک نتیجه از یک تصادف ماشین شامل یک مهاجر غیر قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im