کاخ سفید سناتور توافق بر 2 تریلیون دلار coronavirus طرح محرک

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت زده مقابله با سنا دموکرات ها و جمهوری خواهان در یک تاریخی نجات بسته است که كم تا حدود 2 تریلیون دلار در هزینه و معافیت های مالیاتی برای تقویت این hobbled اقتصاد ایالات متحده و صندوق در سراسر کشور تلاش برای جلوگیری از coronavirus با توجه به دو نفر آشنا با برنامه است.

جزئیات منتشر نکرده بودند اما مذاکره کنندگان مشغول به کار بودند در یک بسته است که شامل میلیاردها دلار کمک به شرکت ها و دولت ها و شهرستانها; چک برای اکثر آمریکایی ها وام و کمک های اولیه برای کسب و کارهای کوچک خود را برای حفظ اشتغال گسترده تر, بیمه بیکاری, بیمه deferrals از مالیات و بسیاری از مقررات دیگر.

به توافق رسیده بود پس از ماراتن مذاکرات بین رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

سنا می تواند رای به عنوان به زودی به عنوان شنبه ، خانه نیز نیاز به تصویب این لایحه قبل از آن را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

مجلس نانسی پلوسی مشورت شده بود در طول مذاکرات.

پلوسی گفت: خانه می تواند به سرعت تصویب سنا گذشت coronavirus محرک با صدای آرا نیست که نیاز کاربران را برای سفر به واشنگتن — تا زمانی که این لایحه ندارد “سم قرص های” دموکرات شی.

که همچنین نیاز به اتفاق آرا رضایت همه آمریکا. دوم-رتبه بندی خانه جمهوری خواه نماینده استیو Scalise گفت: خود رای شمارش تیم در طی یک کنفرانس تلفنی سه شنبه شب که بهترین گزینه این است که قبول سنا تصویب لایحه محرک اقتصادی با توجه به Scalise سخنگوی لورن خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>