کاخ سفید بار دیگر استدلال که افزایش موارد آمده از افزایش تست

White کری وزیر Kayleigh McEnany تصریح کرد که خوشه در coronavirus موارد یک تابع از افزایش دسترسی به آزمایش یک استدلال است که مقامات بهداشت عمومی را افشا و خنثی.

“هنگامی که شما برای رهبری جهان در, تست, که بدان معنی است که شما در شناسایی بیشتر موارد” McEnany به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

رئیس جمهور تهمت اغلب تبلیغ ایالات متحده ظرفیت برای coronavirus تست نسبت های اخیر موج در موارد گسترده دسترسی به تست های تشخیصی. او گفت: در اوایل این ماه است که اگر دسترسی به آزمایش کمتر بود “ما می خواهم که موارد بسیار کمی است.”

“اگر شما تست 40,000,000 مردم, شما در حال رفتن به بسیاری از موارد که بدون تست (مانند کشورهای دیگر) را نشان نمی دهد تا در هر شب در اخبار شب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

با این حال کاخ سفید coronavirus تست تزار Adm. برت Giroir شکست با تهمت و اذعان کرد در روز یکشنبه این هفته در ABC که افزایش شدید در موارد منجر به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

“ما انتظار مرگ و میر به بالا برود. اگر شما بیشتر موارد بیشتر از بستری شدن در بیمارستان ما انتظار می رود که بیش از دو یا سه هفته قبل از این چرخش در اطراف” Giroir گفت.

در اوایل این هفته Giroir گفت که این نرخ از آزمون به آینده مثبت تر است گفتن از تعدادی از آزمایشات در حال انجام است.

“هیچ سوال وجود دارد که آزمایش های بیشتری به شما دریافت بیشتر شما را کشف خواهد کرد اما ما معتقدیم که این یک افزایش واقعی در موارد به دلیل درصد positivities در حال بالا رفتن است. بنابراین این افزایش واقعی در موارد” Giroir گفت: کنگره در جولای 2.

در سراسر کشور آزمون رای مثبت به طور پیوسته افزایش یافته از اواسط ماه ژوئن با هفت روز میانگین متحرک افزایش از 4.4 درصد در ژوئن 9 به 8.2% شنبه و 8.8% در روز دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

McEnany نیز مجددا تاکید کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن یک “رابطه کار خوب” با دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص و برجسته ترین بهداشت صوتی در طول این بیماری همه گیر. Fauci هفته گذشته گفت که او نه در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در این ویروس در دو ماه و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که Fauci بود “ساخته شده است بسیاری از اشتباهات” در پاسخ به این ویروس.

“به این مفهوم که وجود مخالفت تحقیقات وجود دارد و آن را Fauci در مقابل رئیس جمهور نمی تواند بیشتر از حقیقت” McEnany به خبرنگاران گفت:.

همانطور که از دوشنبه شب بیش از 3.3 میلیون coronavirus عفونت شده اند و تایید شده در ایالات متحده و بیش از 135,500 نفر کشته شده اند.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 12,343 جدید کروناویروس موارد دوشنبه افزایش ایالت مجموع به 282,435 موارد است. روز دوشنبه مورد دفعات دوم بالاترین تک بعد کل ثبت شده در فلوریدا پس از همه گیر شروع یک روز پس از فلوریدا گزارش 15,300 موارد جدید بزرگترین واحد-روز افزایش هر دولت است.

هر چند رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بارها گفت که افزایش شدید در موارد جدید است که با توجه به بهبود دسترسی به, تست استدلال تضعیف متوسط روزانه تست مثبت رای — 14.2% هفته گذشته و 14.5% هفته قبل از. افزایش مدت بستری نرخ نیز فراهم مقامات با تصویر بهتری از وضعیت شیوع بیماری در فلوریدا. فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان که به روز رسانی COVID-19 بستری نرخ ساعات روز: گزارش روز شنبه بعد از ظهر که 8,051 نفر در بیمارستان برای coronavirus درمان است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که روز شنبه مقامات دولتی را جمع آوری محل و اطلاعات تماس از بازدید کنندگان از کشورهای که در حال تجربه شدید ترین coronavirus شیوع بیماری مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا به منظور اجرای دولت قرنطینه دستور.

مردم پس از رسیدن در نیویورک مورد نیاز خواهد بود برای به دست در اشکال جزئیات که در آن آنها خواهد بود در نیویورک و اطلاعات تماس خود را و یا دیگری به صورت “احضار بلافاصله با یک $2,000 خوب است.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد تمام استان ها به داخل سالن عملیات برای اکثر کسب و کار از جمله رستوران ها و کافه و سینما و موزه ها به عنوان coronavirus موارد ایالت مجموع به بیش از 329,000.

“داده ها نشان می دهد هر کس اقدام با حس مشترک” Newsom گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

قبل از Newsom را دوشنبه اعلام کرده بود دستور تعطیلی کسب و کار به 31 شهرستان در دفتر فرماندار را “نظارت بر لیست.” تعطیلی در آن 31 استان ها خواهد بود و حتی گسترده تر از ایالت تعطیلی. ورزشگاه, مکان های عبادت و مراقبت های شخصی, خدمات, مراکز و دفاتر و سالن مو و آرایشگاه خواهد شد نیاز به.

کسری بودجه ایالات متحده آمریکا ballooned به یک رکورد بالا $846 میلیارد دلار در ماه ژوئن به عنوان هزینه های دولت فدرال افزایش یافت و به بیش از $1.1 تریلیون در حالی که مالیات بر درآمد باقی مانده است نسبتا مسطح در $241 میلیارد دلار تا حدودی به وزارت خزانه داری را گسترش مالیاتی مهلت. برای مقایسه کسری بودجه در ماه ژوئن 2019 شد 8.4 میلیارد دلار رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر