کاخ سفید برنامه ریزی برای ارائه مشوق برای رستوران ها برای باز بماند در طول شیوع کروناویروس

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در روز یکشنبه که او کارگردانی دولت او به تجزیه و تحلیل انگیزه برای حفظ و رستوران ها و کافه ها باز میان coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که او تا به حال صحبت با رستوران ولفگانگ به بحث در مورد روش های کمک به رستوران ها و کافه ها در آستانه بسته شدن به دلیل کاهش در کسب و کار پس از شیوع کروناویروس. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او خواهد بود ارائه مشوق هایی برای رستوران ها برای باز بماند.

“کسب و کار رستوران بوده است و احتمالا یکی از سخت ترین ضربه صنایع. من کارگردانی کارکنان خود را به استفاده از هر و همه قدرت در دسترس را به رستوران ها, میله, باشگاه, انگیزه ای برای ماندن باز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می رویم به از دست دادن این همه رستوران و آنها در حال رفتن به آن را به عقب و یا آنها را مجبور به رفتن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهم برای بازگرداندن برخی از کسر مالیات برای رستوران ها و شرکت های بزرگ است که می تواند باعث تحریک بیشتر کسب و کار و تشویق رستوران ها برای نگه داشتن درهای خود را باز کنید.

“ما در حال رفتن به رفتن به معافیت مالیاتی به طوری که شرکت ها می توانند مردم را به رستوران. من فکر می کنم آن تاثیر فوق العاده ای داشته و شاید آنها را باز نگه. فراموش نکنید که برخی از آنها بسته در حال حاضر با وجود این واقعیت که آنها می تواند باز در نه چندان دور آینده. ما انتظار داریم که اما برخی وجود دارد که نمی خوای قادر به باز کردن و ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها انجام دهد.”

وی افزود: “بنابراین ما در حال رفتن به نگاه ترمیم بازگرداندن معافیت از وعده های غذایی و هزینه های سرگرمی از شرکت ها به طوری که شرکت های بزرگ می تواند مردم را به رستوران ها و کسر در آن مانند آنها در روز. این زمانی بود که رستوران انجام شد واقعا خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im